Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem kell aggódnom?...

Ugye nem kell aggódnom? Hagyjam? 8 hónapos babám teljesen odavan a 7 éves szoba macskánkért.

Figyelt kérdés

Teljesen egészséges cica, aki csak macskatápot kap. Babám volt széklet és vizeletvizsgálaton-teljesen negatív. Szóval nem a betegség miatt aggódom, hanem a szőr miatt. Mindennap porszívózok, de a babám teljesen rá van cuppanva a macskára. Oda kúszik hozzá, megfogja, imádja. Nagyon boldog vele, beszél hozzá. Amikor elviszem tőle, sír.

Mit javasoltok? Ugye nem lehet gond, hogy ennyire közel vannek egymáshoz? Van másnak is cicája?

Egyébként negatív a toxoplazma vizsgálatom eredménye, azaz sosem estem át rajta.


2009. aug. 23. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kutatások szerint azok között a gyerekek között akik háziállat mellett nőttek fel,sokkal kevesebb lett allergiás.Én nem aggódnék.:)Nálunk csak a nagyszülőknél van-szintén szobacica-de ő már nagyon öreg,és nem igazán szereti,ha nyúzzák a gyerekek,mindig elbújik.:)
2009. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fehér, szőrös máltaikutyus van, szóval majdnem cica:) a 10 hós fiam imádja, keresi a szemével ha nem látja, ha ugat, mondja hogy vau-vau! Szeretik egymást, még a játékait is nyújtja a kutya felé, ő meg csak néz...:) anyu ideges volt, hogy a kutya közel van a gyerekhez, de már mindenki megszokta hogy mi így élünk, mert így jó nekünk:) elég alaposan körbejártad a problémás dolgokat, semmi gond nem lesz.
2009. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy vettem észre, hogy nagyon pozitív a cica a babám személyiségfejlődésére, mozgásfejlődésére.

A cica után kezdett el kúszni, a játéka után nem.

2009. aug. 23. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk is van cica, most lesznek 12évesek. A kislányom 6 hónapos,lassan mászik, így én is nagyon kétségbe vagyok esve a szőr miatt. Egyik nap elérte a macska farkát és tiszta szőr lett a kis tenyere. Próbálom a macskákat is naponta többször megfésülni, és porszívózom is, de hiába. Mindíg van macskaszőr... Félek nehogy sokat "megegyen". Imádja őket,állandóan nézi és beszél hozzájuk,nyúl feléjük ha jönnek és meg akarja fogni őket. Ha mászni fog rendesen, nem tudom mi lesz, a macskákat nincs szívem ennyi idő után valakinek odaadni, de a lányomnak se jó a sok szőr ha megeszi... Persze fontosabb a lányom, de nagyon szeretem a macskáimat is. Rengeteget gondolkozom mi is lene jó megoldás.
2009. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szobacicak, tehat kintrol nem hoznak be szutykot. Szerintem nem lesz gond. Lenyeli a macsakszort, majd kikakilja. Es szerintem szivosabb gyerek lesz, mint aki csak fenykeprol latott macsekot.
2009. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!