Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borzalmas éjszakák, ötletek,...

Borzalmas éjszakák, ötletek, hogy mitől lehet és mi a megoldás?

Figyelt kérdés
11 hónapos a babám. Kb. 1-1,5 hónapja csinálja éjjel (mindig máskor, 1-kor, 3-kor, 4-kor...), hogy felkel (9-től alszik) és felül, feláll, kapaszkodik a rácsba, sír, cumi kiesik a szájából. Mi mellette vagyunk a nagyágyban párommal, így hamar kikelek, visszafektetem, betakarom, kap inni, cumi szájba, simisimi, de újra kezdi. Valamikor vagy 50X kell kikelnem így és ez ált. fél órától tarthat 2 órán át is, mire visszaalszik. Eléggé bele vagyok fáradva és napközben nem tudok aludni, mert akkor mikor eszek-iszok, háztartás stb. Valakinek volt/van hasonló tapasztalata és ötletek, hogy mit lehet ezzel kezdeni? Gondoltam fogzásra, de már kint van 10 foga, 2 hónapja mászik és áll, de még nem jár, kislány . . . Köszi előre is!
2009. aug. 23. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

hogy mitől azt nem tudom, talán megijedt valamitől, amit te észre sem vettél.

Nálunk is volt ilyen, igaz 4-5 hós korban, akkor egy darabig a kiságy előtt ültem a fotelban, és paskoltam a fenekét, sokszor így aludtam el. Ha felkelt egyből folytattam. Ezt megunva, meg a hátfájásoktól szenvedve bevittem az ágyunkba. Azóta is ott van az öccsével együtt. 3 és 4 évesek .

2009. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy félne, mert amikor kivesszük az ágyból, kézben is sír. Amúgy egy ideig ment nálunk is, hogy az ágyunkba aludt emiatt, de én ponthogy ezt nem szeretném, ott a saját kis ágya és ráadásul 1 méterre van tőlünk.
2009. aug. 23. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Este hogy alszik el?

Nekem nagyon bevált az aludj jól gyermekem címü könyv.

Ha ilyen van, adj neki 1 ml nurpohent, nekem az be szokott válni ha fáj a foga.

Amúgy meg vannak ilyen korszakok, ki kell bírni...

VAgy próbáld meg külön szobába tenni, hátha az is jót tesz neki

2009. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ne kelj fel hozzá. megszokja és egy két nap, aztán nem fog felkelni.

nálunk ez vált be!! első éjjel sírt 1x, azóta nem kelek hozzá. szintén ajánlani tudom, Aludj jól gyermekem c.könyvet.

sok sikert.

ezt nem lehet kibírni épp ésszel, hogy 50x kelsz ki az ágyból!!!!!!!4

2009. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 8 hónapossak vagyunk és mi is fent vagyunk 10xbiztos.Iszik csak vizet,vagy a cumi esik ki,de ő vissza alszik szerencsére,de így is nagyon fáraszt.A kiságya odavan húzva a mi ágyunk mellé,így csak fel kell ülnöm hozzá!Már én se tudom mit kéne csinálni.Igaz hogy jön a foga de nem lehet mindíg arra fogni.Sokat nem tudtam segíteni de legalább az vigasztaljo,hogy nem vagy egyedül a bajoddal.

Minden jót!!Kitartás!

2009. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!