Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy a 8 hós...

Mit csináljak hogy a 8 hós kisfiam ne keljen fel éjszaka?

Figyelt kérdés
Fel kél 3szor 4 szer, adok neki teát , és visszaalszik. 5 , 6 hós koráig végig aludta az éjszakát ,most miért nem? Foga még nincs, de már tiszta fehér az inye. Mit csináljak? (tápszeres)
2009. aug. 23. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Lapátold ki a havat a szobából! Ha hós!
2009. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első un. hozzászóló, mekkora tahó vagy, ezért regisztráltál mi, hogy itt szemétkedj? Szánom az ilyen embereket, nincs jobb dolguk.

Nálunk is sajnos vannak kelések éjszaka, de nálunk már sok fog van. Ha fogzástól van, próbálj ki homeós bogyót rá és vannak szerek, amikkel lehet kenegetni a kis ínyét. Ha attól jobb lesz neki láthatóan, akkor valszeg fogzás miatt kel, éjjel jobban érzi a fájdalmat, mint nappal. Kitartást!

2009. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Te első válaszoló,minek vagy itt mindig?Már olvastam pár bunkó beszólásodat!Ilyenek nem kellenek ide!

Kedves kérdező,nem akarlak elkeseriteni,nekem a fiam már 3 éves és még mindig felkel éjjelente!Nem tudok semmit csinálni,kipróbáltunk már mindent!Nem vettünk róla tudomást,gondoltuk majdcsak elalszik!Volt olyan is,hogy a sötétben elkezdett játszani!Majd elaludt!Sir is vagy csak egyszerűen fent van?Tudom zavaró,de el kell fogadni,hogy vannak ilyen babák is.Nekem a 3 nagyobbal semmi gondom se volt,de a kicsi,hát ez már más tészta!Meg kell próbálni elfogadni és ha nem sir,akkor aludj tovább,legalább te legyél kipihent!Kitartás!:)

2009. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Enyém is 8 hónapos, szintén tápszeres, és ugyanez van. Én lassan már hozzászoktam ehhez. :( Én sem tudom miért van. 9-től 11-ig alszik, aztán óránként ugráltat. Reggel szokott még (felkelés után 1-2 órával) aludni egy órát, akkor vele alszom én is mindig, különben elszédülnék a fáradtságtól. De a reggeli egy órai alvás után jó kipihenten bírok én is felébredni. :)


Ja, és neki most jön a 3. foga. És állítólag ez majd rosszabb lesz, mikor majd fel fog tudni állni.. mert akkor meg ott fog álldogálni a kiságyban.. Hát ez van, asszem, ezt valahogy túl kell vészelni.

2009. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Kedves első!

Nyelvtanilag nem jól használod a szavakat! Nem hós=havas!Ne itt okoskodj, főleg ilyen bután.

2009. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az enyém is 8 hónapos és ő is felébred 4x-5x minden éjjel. Kap teát és vissza alszik,vagy feláll az ágyban és vigyorogva 'ugrándozik'. Én már úgy megszoktam,hogy nem is próbálom leszoktatni róla. Majd csak végig alussza...
2009. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 25. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!