Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy 4 hónapos kisfiam...

Létezik hogy 4 hónapos kisfiam a hozzátáplálás megkezdése után 2 héttel nem hajlandó megenni a tápszert?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete kezdtem a hozzátáplálást a banánt,a répát,a burgonyát imádja!
2009. aug. 22. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

simán

ha megkóstolod a tápszert rá fogsz jönni az okára:)

mi is így voltunk és semmi bajunk

2009. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki.A természetes gyümölcsök,zöldségek sokkal egészségesebbek,mint a mesterséges anyagokkal teli tápszerek,Még akkor is,ha azokat " tudósok " kísérletezték ki.Tápszerre csak akkor van szükség,ha nincs elég anyatej és még nem ehet mást a baba.Lassan egyre több mindent adhatsz neki.És kezd meg a liszttartalmú ételeket is,mert 16 hét után már kell 3 .gyerekes anyuka.
2009. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém se issza meg a szokott adagot....Mindig megmarad a fele az üvegben.
2009. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez elég nagy baj. Már az is, hogy ilyen korán elkezdted. Hiába tápszeres a baba, attól még egyáltalán nem érettebb az emésztőrendszere, mint az anyatejes babáknak. Nagyon-nagy felelőtlenségnek tartom az ilyen korai hozzátáplálást. Később, évek múlva, még lehet, hogy 1000x meg fogod bánni.
2009. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,kicsit megnyugodtam!
2009. aug. 22. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Akár csak az én fiam! Viszont a napi 500ml tejalapú kaja még kéne neki. Én tápszert váltottam, gy reggel meg késő este maradt a tápszer, uzsira meg tejpépet kap, így kb megvan az adag a tejből! A tejpépekben is sok a vitamin, és nagyon sokféle van!
2009. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 21.o9-nek.Miért fejletlenebb egy mai baba emnésztőrendszere,mint a tied vagy a szüleidé volt? Senki nem beteg attól,hogy korábban kapott gyümölcsöket,zöldségeket.Ezt csak a tápszergyárak találták ki ,hogy minél nagyobb forgalmuk legyen.Azt pedig,hogy a tápszer mennyire káros,vagy jó,legfeljebb 20-30 évvel később lehet eldönteni.Olyan kutatási eredmények pedig már vannak,hogy a tápszeres gyerekek hajlamosabbak az elhízásra,mint a többiek.Az orvosok közül is sokan részesednek a tápszergyárak juttatásaiból.
2009. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!