Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor egy baba azt mondja...

Amikor egy baba azt mondja mama azt az anyára gondolja vagy tényleg a mamájának?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mit hallott többször, ha a nagyszülőt mamának emlegetitek, akkor őrá gondol, de ha nem ,lehet csak könnyebb kimondania, ha az anyukát anyának mondjátok előtte azt jegyezné meg. A baba csak utánozni tud, meg kapcsolni a szavakat dolgokhoz, de nem talál ki egyedül semmit. Pl.: ha azt mondom neked afrodiziákum akkor lehet fogalmad sincs mire gondolok, de ha megmutatom tudod mihez kötni, ha viszont a székre mondom ugyanezt születésed óta, most a tudatodban a szék helyett ez a szó lenne.
2008. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem ez attól függ ti hogy mondtátok neki. Arra gondolok, ha saját magadra mondtad, hogy pl:gyere a mamához, akkor rád érti. De ha a nagymamára akkor természetesen őrá.
2008. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam mondja mostanában mindenre! leginkább így hangzik: mammmammmmammmma! :))) valamint hasonló összetett gondolatok, mint baba (ezt legalább pontosan tudja mit jelent), pápá, tátá, hű,eeeee, ete, accci(hapci helyett)..stb És ő már 19 hónapos! :))))
2008. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam a szomszéd bácsitól kezdve a dadusnéni-ig mindenkit mamának szólított. :)
2008. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!