Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12,13hoanpos babatok mennyi...

12,13hoanpos babatok mennyi tejet iszik meg alvas elott? Kel meg ejjel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

11,5 hós a lányom

este 89fél9 körül van fürdés, közvetlenül utána vacsi.

Kb 2,5-3 dl -t iszik meg,aztán alvás egyhuzamban reggel 5-ig (persze fogzás esetén azért még meg-megébred néha). Szinte percre pontosan mindig ekkor kel, akármilyen is volt az éjszakája.

2009. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kislanyom 13 honapos. Vacsira fozeleket szokott enni. Ha jol eszik ( ami nala 200 gr korul van) akkor 170-180 ml tapszert iszik meg elalvas elott. De ha kevesebbet eszik akkor elmegy a 210 ml. Ejjel nem kel fel.
2009. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3dl tápszert iszik ,tejet nem akarja meginni.És kel még éjszaka, ha a foga jön mint pl mostanában akkor egy pokol az éjszaka!
2009. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk max 200 mlt tejet javasolt a doki, nem is adok többet neki. 6-kor vacsorázik, rendes főtt ételt általában, és 8-kor fürcsi, utána tej és alvás. Reggelig alszik. (de meg kellett tanítani egyedül elaludni, azóta alussza végig az éjjelt - 2 hónapja)
2009. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Az en fiam 1,5 v 2decit iszik meg.1eves.De mar kb 5,6napja borzalom az ejjel felkel 5x6x iszik.Nemtudom h a foga lehet e de nincs jobbb otletem,nem tudom mikor mulik mar el:( Nalatok ha jon a fog meddig tart az ejszakai soksok keles?
2009. aug. 22. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Lányom egy l éves, este 7 körül megeszik kb. 200-250 gramm főzeléket, 8-kor fürdés és utána cicin alszik el. Vna mikor szopizik még, de van, hogy 2 perc múlva alszik is.

Sajnos éjjel kelős, 2-3-4x kel, ha jön a fog akkor többször is. Az is közrejátszhat, hogy nem cumizik és az ujját sem szopja. Sztem ezeket helyettesíti a cici. (Nem a legjobb megoldás most már). Már én is nagyon várom, hogy átaludja az éjszakát...

2009. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11-HÓNAPOS KORÁIG 210-220 ml-ivott este lefekvés előtt, mostanába elég neki 140-160ml. Nem kel éjszaka reggel 7-8 ig alszik 9 körül fektetem. Fogzáskor töbször felsír, nyugtatgatni kel, van amikor 5x van hogy 1x sír fel négy naponként aztán 1-2 nap pihi és utána megint napokig, ez az időszak 1-2 hétig tart kb max 3 hét.
2009. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!