Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázas beteg babával hazamennél...

Lázas beteg babával hazamennél, vagy nyaralnál tovább?

Figyelt kérdés

Belázasodott a babám (1 éves), és úgy döntöttem, hazajövünk. Itthon ismerem az orvost, védőnőt, kórházba el tudom vinni, ha úgy adódik, tudom, hol az ügyelet.

Úgy gondoltam, itthon jobb neki, hamarabb gyógyul. Egyébként sem élveztük volna így a nyaralást. 1,5 óra autóval az út, végig aludt, nem volt baj.

Ismerősök nyaralójában voltunk, tehát nem volt gond az sem, hogy 1 nappal hamarabb eljöttünk.

Jól döntöttem, vagy maradni kellett volna? Azért kérdezem, mert van, aki támad emiatt, hogy minek jöttünk haza.


2009. aug. 22. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél, neked is könnyebb egy lázas babát otthon ápolni, hűtőfürdőzni, altatni. Nem is beszélve a picurról, aki a saját cuccai közt, kiságyában érzi biztonságban magát. Dehogy kellett volna maradni. Ki ez a nagyon okostojás? Biztos nincs gyereke....
2009. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól döntöttél,én sem maradtam volna lázas gyerekkel.
2009. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha már csak egy napot maradtatok volna,akkor szerintem nem baj,ha hazamentetek.ha mondjuk az első nap,akkor a gyerek állapotától függ,hogy maradtok e vagy sem.szerintem ne halgass senkire.ha te úgy érezted biztonságosnak,hogy haza kell jönni,akkor jól döntöttél.senkinek semmmi köze hozzá,mivel te tartozol felelősséggel a gyereked iránt nem más.

remélem jobban van a kicsi!

2009. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jol dontottel. Az otthoni kornyezetben gyorsabban gyogyul, es kulonben is. A tamad, azt kuldd el a melegebb eghajlatra. Nehogy mar mas dontse el, hogy mi jobb a te gyermekednek!
2009. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!