Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma még nem aludt semmit a...

Ma még nem aludt semmit a babám. Hogy tudnám elaltatni?

Figyelt kérdés
NAgyon meleg van kint is bent is 25 fok van. Valószínű ezért nem bírok vele. 4 hós múlt, még kéne neki aludni délelőtt és délután is. Nem tudtam elaltatni még, reggel 6 óta fent van egyfolytában és nyűgös, mert fáradt. Hiába teszem a kiságyba, nem zsongja el magát. Símogathatom is akkor se. Mi tévő legyek, mi trükk?
2008. máj. 28. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia én is igy vagyok nekem 6hetes a babám nem alszik és nyűgös.Most elaludt levettem róla a pelust is gumis lepedőre tettem ugy látom ez most tetszik neki és alszik,remélem nem 10 percig.
2008. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kellemes pancsi okat segíthet. melege van hűtsd le egy kicsit! Vagy ha van klima kapcsold be amig el nem alszik! csak vigyázz ne rá fújasd a hideget! Amint kellemesebb lesz a közérzete el is fog szenderedni szépen,de számíts hasonló npokra a nyáron!
2008. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 hetesek vagyunk és ugyan ebben a cipőben járunk, én is levetköztettem így aludt egy órát, de nem többet.
2008. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meztelenül tegyem le aludni? Vagy pelus maradhat, mert ha kaki lesz? Csak egy rövid bady van rajta. És ha elalszik be se takarjam? Nem fázik meg?
2008. máj. 28. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Le teheted aludni meztelenül is,ha elég meleg van. Egy pelus azért ajánlott a baleset elkerülése érdekében. Ha fázik azt észerveszed, úgyanúgy csinálja mint te vagy én! :)) libabőrös és vacog, de ezt jobb elkerülni azért. :)) egy vékony body szerintem nyugodtan maradhat, de napközben egy textilpelus elég takarónak. éjszakára viszont jobbn öltöztesd fel, többet is fog aludni és te sem látod mikor kezd el fázni. csak nyugi, meg kell ismernie a nyarat neki még!
2008. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem januárba született a lányom, de ugyanígy küzdöttünk az elalvással. Aztán a nagyi tanácsára egy textilpelus csücskét odaraktuk a homlokára, egy kicsit a szemére is rálógott és ez segített.

Viszont arra nagyon kell figyelni, hogy ha elalszik LE KELL VENNI, nehogy magára hozza. Azóta nekünk már nem kell a pelus.....

2008. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!