Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba 1 éves szülinapjára...

Baba 1 éves szülinapjára milyen ajándékot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Már áll, de még nem jár, viszont 1 hónap múlva szülinapos lesz, valszeg akkor már járni is fog. Ki milyen ajándékot venne / kérne (nagyszülők) babájának, kinek mi jött be? Köszi előre is a válaszokat!
2009. aug. 21. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
A mi kisfiúnk triciklit kap (illetve már megvan) az egyik nagyitól, tolókaros, leesésgátlóval, a gyerek már kipróbálta, imádja! :D Gondolkodtunk még egy nagy dömperen, amibe bele is lehet ülni, tologatni (mostanában mindent tologat), ruha is mindig jól jön. Ha még nincs hintája az is jó játék, a mienk most kezdte el igazán élvezni, pedig már fél éve megvan.
2009. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a nagyszülők már a születése után eltervezték a szülinapi ajándékokat legalább iskolás korig, nálunk pl. ez volt a helyzet, úgyhogy inkább beszéld meg velük, hogy ki mit szeretne most venni a picinek, hogy az ő örömük is meglegyen, meg azt is megkapd, amire esetleg szükséged van. Az első szülinap az még úgysem a babának szól, mert még túl pici ahhoz, hogy tudja mi is folyik körülötte. Boldog szülinapot egyébként!
2009. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy pihe-puha plüss nyuszi lett a kedvenc, ami azóta is mindenhova jön velünk. Most 16 hónapos.

A másik szülinapi kedvence egy golyós játék volt [link] (Kalapálós lejtő golyókkal)


Én szülinapja előtt babablogokat olvasgattam, ahol már lezajlott az 1 szülinap és már volt tapasztalatuk a kapott játékokról ;)

pl. ezt: dilidomino.freeblog , horvathlolli.muliply

Hátha neked is segítene a választásban!


De ha már áll és még nem járogat, esetleg egy járássegeítő is jó ajándék lehet.

2009. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Az építő kockával sokáig játszanak a gyerekek és fejleszti őket! Szerintem a lehető legjobb ajándék.
2009. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!