Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel ha felkel a babám nem...

Reggel ha felkel a babám nem éhes, nem baj ez?

Figyelt kérdés
7 és fél hónapos. Próbálok neki mindig adni tápszert, de alig eszik meg belőle 80-90 ml-t.Ez 6kor van. 8 és 9 között eszik gyümölcsöt aztán szépen eszik egész nap, mindenfélét amit az Ő korában lehet. Adjak neki mást reggel? Hátha azt megeszi, vagy jó így? Délután még eszik tejpépet meg vacsira tápszert, de így nincs meg a napi fél liter tej adagja.
2009. aug. 21. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát 7,5 hósan nem ártana, ha meginná még a tápit reggel...próbáld megcserélni a tejpépes étkezéssel. Vagyis reggel ha felkel kicsit játsz vele, ölelgetsd, tisztábatevés, ruhafelvétel,stb...szóval fél hétkor mehet a székébe enni. Hátha tejpépből több fogyna reggel. Amikor délután eddig pépet evett, akkor adj tápit. A pépbe mehet reggel a kedvenc gyümije is:)
2009. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 21. 14:17
 3/8 A kérdező kommentje:
ja még egyszer a délutáni alvásnál megiszik 120 ml tápszert.
2009. aug. 21. 14:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Van ilyen másnál is? Hogy oldjátok meg a reggelit?
2009. aug. 23. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:

dettó ugyanez van....

reggel kell általában 9kor nem kell neki a tápszer így fél0kor adok neki pépet azt megeszi, de a tápszer neki sem kell

2009. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, próbálj meg egy másik márkát!

A kisbabám imádta a tejes papit, de amikor egyszer próbaképpen másik márkát választottam, teljesen elutasító volt. (Én nem éreztem különbséget.)


Ha az sem jön be, próbálj mást adni neki reggel.

2009. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te éhes vagy mindjárt ahogy felkelsz? Én nem. És a 9 és fél hós lányom sem, 8 körül kel és fél9-9 előtt nem reggelizik, mert nem kell neki. Kínáld később a reggelit.
2009. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A nap bármely más szakában megissza ezt a tápszert, úgyhogy nem hiszem hogy ezzel van a baj. Csak még nem éhes ezek szerint. Csak olvasom hogy más babája megiszik reggel 210 ml tápit. Ő meg épphogy 100at megeszik.
2009. aug. 24. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!