Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az en fiamnak van ilyen...

Csak az en fiamnak van ilyen keves foga?

Figyelt kérdés
12honapos mult es csak az also ketto van neki,az is 11hossan nott ki.Aggodom mar.
2009. aug. 21. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod! Ki fognak bújni! Az én fiamnak 14,5 hónaposan jött ki ez első foga most 22,5 hónapos és most bújik ki neki a 12.
2009. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyu, láttál már fogatlan ovist???:) ugye nem! Ki fog jönni az összes, ne aggódj:) de ha sokat van napon és a d-vitamint is kapja, az állitólag gyorsítja a fogzást.Több tejtermék is mehet, hátha segit.
2009. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm kislánya 1 éves,és nincs egy darab foga sem,szóval szerintem nem kell ezen aggódni.Ki fognak szépen bújni!Az is lehet,hogy egyszerre több jön majd!

Az én kisfiam meg a másik véglet:1 évesen 8 foga volt,most 16 hónapos 15 foggal.

2009. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a megnyugtato valaszokat.De hat nszep is az hogy majd kifognak bujni es nem marad fogatlan meg h ne aggodjak,csak ha sajat gyerekedrol van szo nem ilyen egyszeru!
2009. aug. 21. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!