Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül boltban egy...

Mennyibe kerül boltban egy kenguru?

Figyelt kérdés
A legolcsóbb kb. mennyi?
2008. máj. 27. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én óvva intelek a legolcsóbb fajtáktól, azok sajnos nem jók semmire. Nekem az első egy kétezer forintos darab volt, egyszerűen szar. A baba állandóan előrebillent benne, gyakorlatilag a karomon tartottam, a hátam rettentően fájt benne, és a pántok nem is keresztben voltak, hanem csak úgy, mintha fordítva vettem volna fel egy hátizsákot, így állandóan lecsúsztak. Vettem egy jobbat, az 10 ezer volt, egy bababoltban árulták, sajnos nem tudom mi a márkája, de nagyon jó. Egyrészt, ebben két irányban is lehet a baba, kifelé és befelé is, nincs benne külön merevítés, hanem valami olyan anyag a belseje, ami magától is elég tartást ad, a baba saját súlyától merevedik meg a kenguru. Van rajta jópár csat, amivel állítani lehet, hogy kényelmes legyen, a pántok szélesek, így eloszlik a teher, és keresztbe mennek a hátamon, és van rajta még egy derékpánt is, így alig érzem a súlyt. Szóval érdemes kicsit drágább fajtát venni, mert a silányabbak a babának és neked is rosszak. Ez nem a legdrágább modell, ez inkább középkategória, vannak 20-30 ezres kenguruk is. Én azt mondom, annak, akinek nincs autója, és sokat kell buszoznia, egy jó kenguru ér annyit, mint egy babakocsi. Bár amióta már hordozó nélkül ül a babám a kocsiban, többet viszem azzal buszra, de ha ügyeket kell intézni akkor inkább kenguruzom, mert azzal könnyebb lépcsőt mászni meg ide-oda menni.
2008. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nagyon jót vettem 18.000-ert. ez nagyon jó vételnek számít, mivel a minőségi (csak azt érdemes venni) sokszor 20-40 ezerbe kerül.
2008. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vettemegyet 6000-ért és tökéletes!(2006-ban, bocsi) igaz akciós volt, de ki lehet fogni. Valóban csak akkor vedd meg ha sokat akarjátok használni, ha autóval közlekedtek szinet szükségteln. amilyenk még új, talán 3-4szer használtam. Ha gondolod neked adom, mondjuk 5000?
2008. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem tudom milyen a kenguru,de a hordozókendőt csak ajánlani tudom.rengeteg lehetőség van a hordozásra benne és csak 6000ft.Totyis koráig hordhatod benne.Én nandut vettem és nagyon bevállt.nézd meg ezt..www.bababolt.com ott tudsz is venni és tanfolyam is van a használatról ami ingyenes ha ezt a fajta kendőt veszed.De jó leírást adnak amúgy hozzá,nem is szükséges menni rá.

2008. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!