Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » PICKWICK gyerekteát mikortol...

Kriszta66 kérdése:

PICKWICK gyerekteát mikortol lehet adni?

Figyelt kérdés
A kislányom 11 hónapos és még nem mertem neki adni . Most vettem de a párom nem engedi hogy adjam mert nincs rá irva hogy mikortol lehet adni.
2009. aug. 20. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 5 hós korától ezt issza. Nincs benne semmi ami miatt ne lehetne adni. Koffein sincs benne. Nyugodtad adhatod neki, azért nincs ráírva mert nem "korhatáros".
2009. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem leírták, nincs benne élénkítő anyag, így nyugodtan adhatod. Van a Pickwick-nek egy koffeinmentes teacsaládja, abból is csinálhatsz, rá is van írva hogy nincs benne. Az én kislányom 6hónapos,abból csinálok neki innivalót,néha teszek hozzá almának vagy baracknak a levét, úgy finomabb.
2009. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
nekem is ezt issza, 9 hónapos. nem teszek bele csak egy icipici cukrot, nagyon szereti, jóízű, szerintem már nyugodtan adhatod, ez ha nem is babatea, de koffein tényleg nincsen benne.
2009. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!