Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párom neve Kiss, milyen név...

A párom neve Kiss, milyen név illene hozzá?

Figyelt kérdés
A Kiss Genovéva nagyon béna lenne???? Ha kislány lesz ezt szeretném adni,szerintetek?????
2009. aug. 19. 22:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi....Ezek szerint nagyon gáz a Genovéva..Akkor tuti nem adom,nem akarom,hogy csúfolják!!!!!
2009. aug. 20. 17:05
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nagyon tetszik! Szerintem név miatt nem csúfolnak gyereket, csak ha amúgy sem szeretik, akkor meg úgyis megtalálják, hogy miért csúfolhatnák. Kár, hogy ilyen sok embernek nem tetszik :( A lányomat úgy hívják, hogy Mira, ha még egy lányom lenne én is gondolkodnék ezen a néven.
2009. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi neked utolsó válaszoló!!! :)
2009. aug. 20. 22:49
 14/15 anonim ***** válasza:

Most vicceltek?? ez egy baromi szép név,főleg ha DZS-vel mondják.Nem nagyon szeretem ezeket a külföldi hatású neveket,de ez valami eszméletlenül tetszik, ha kislányom lesz akkor minimim 2.névnek fogja kapni,ha nem elsőnek :)

sztem nyugodtan add neki...senki nem fogja csúfolni...elhiheted

2010. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az én nevem Genovéva és semmi bajom nincs vele.Sosem csúfoltak,csak a becenével volt a baj,mert ügye Geninek becéznek és Dzs-vel mondják és így sokan azt hitték,hogy Jennifer a nevem,de már mindeni tudja,hogy nem,mert elmagyaráztam,h semmi köze nincs hozzá!És mindenki dicséri..volt is már olyan aki azt mondta,h az ő gyerekét is Genovévának fogja elnevezni.Nagyon szeretem,mert különleges és az én környékemen ,csak én vagyok az egyetlen akit így hívnak és így különlegesnek érzem magam.Nem tudom,hogy miért nem tetszett nekik ez a név akik ide írtak,de én még nem találkoztam olyan emberrel akinek nem tetszett volna.Nem járna rosszul a gyermeked,ha így neveznéd el.
2011. febr. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!