Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért mondják, hogy lemozdul a...

Mért mondják, hogy lemozdul a baba a légzésfigyelőről?

Figyelt kérdés
Én az angel care 401est vettem,nem tudtam még kipróbálni a babával mert a pocimban van,de elvileg azt íra,hogy az egész kiságyat befogja a két érzékelő...de mindenhol azt olvasom,hogy leforog róla.akkor ,hogy is van ez..nem mondd igazat a cég,pedig ezt a tipust sokan dícsérték..
2008. máj. 27. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el tényleg 4-5hetesen letud mozdulni róla! Csodákra képesek! Te pedig tuti becsinálsz ijedtedben. Én is azt hittem ez ccsak nagyobbakkal fordulhat elő, hiszen olyan sokat befed az érzékelő..Á!!!! Csak itt is lenyúlnak minket tapasztalanokat! énmár el is adtam amiénket a teszveszen, pedig a pocakomban nő a következő! még egy olyan időszak nem hiányzik!
2008. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is Angel Care 2 lapos volt, pontos típust már nem tudok, de igen, volt, hogy azért riasztott, emrt nem érzekelte a babát. Akármilyen lapos, mégis emgemeli picit a matracot, így lecsúszott róla a baba a fejrészbe keresztbe, és ott nem érzékelte.
2008. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen légzésfigyelőnk van. Szerintem nagyon jó. Már többször is becsipogott, amikor Manó túl mélyen aludt. Először megijedtem, de az első csippanásra ismét vett levegőt. Nagyon ötülök, hogy megvette.

Nem tudom, hogy akinek becsipogott az honnan tudja, hogy téves volt a riasztás, mire átérek a szobába a kicsim már mindig vett levegőt, de éehet, hogy enélkül nem vett volna. Engem megnyugtat,l hogy így is vigyázunk Manóra.

Sok örömöt, jó babázást!

2008. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél Álomvirágot vettünk,ami 3lapos,igen hosszú,mégis volt,hogy le tudott jönni róla. Az ágy legvégében keresztbe fordult(ez már idősebb korában) és már riasztott is.

Most a második babának mi is AngelCare-t vettünk(nem tudom a típust) és ez csak két lapos,de még nem riasztott egyszer sem,de tény,hogy a második babám nem is olyan mozgékony az ágyban,inkább egy helyben alszik.

2008. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,remélem nálunk csak haszna lezs és nem kell megszüntetni az általatok leírt leforgások miatt.Bízom benne,nem fog beriasztani,de egyenlőre megnyugtat,hogy van.
2008. máj. 27. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is kétlapos AngelCare volt. Kétszer 1 évig használtam a fiúknál, és sohasem riasztott be. Nekünk 5-ös érzékenységűre volt állítva. Semmi pénzért nem adnám azt a biztonságérzetet.

Boldog babás jövőt! :o)

2008. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást,így már kicsit könnyebb,hogy azt érzem nem hiába vettük meg.Nálunk nagyon meleg van a lakásban-tetőtéri...és nagyon aggódunk nehogy ez okozzon problémat.Hiába próbáljuk majd hűteni valahogy a levegőt.
2008. máj. 28. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!