Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem jár már támogatás?

Nem jár már támogatás?

Figyelt kérdés
A Babam ekcémás,sajnos már nem szopik,milupa pepti 1-et kap,már 6 hónapos,ha áttérünk a 2-re,arra már nem jár a támogatás?most az ekcémája miatt szakorvosi javaslatra kapja.
2009. aug. 19. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mi is Milupa Pepti 1-et eszünk.Milyen támogatásra gondolsz? Receptre veszed?
2009. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Receptre veszem,így 2000 helyett 250,de azt olvastam,hogy bizonyos kor utan nem jár a támogatás,az volt a kérdés,hogy akkor sem,ha Ő az ekcémája miatt kapja

így?

2009. aug. 21. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipőben járunk mi is! Lányom 13 hónapos, egy éves koráig támogatással kapta, akkor már a 2-est, szintén ekcéma miatt.

Én szerettem volna továbbra is adni neki,a gyerekorvos elküldött gasztroenterologiára. Ott az orvos tejterheléses vizsgálatot javasolt, és ráírta a papírra, hogy amíg nincs meg a vizsgálat, addig is támogatással jár a tápszer, úgyhogy írattam is fel gyorsan.

A vizsgálat alapján pedig állítólag egyértelműen eldől, hogy ihat-e tejet vagy sem. Ha nem, akkor jár tovább is a támogatás.

2009. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Szép napot!
2009. aug. 21. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!