Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hordtatok ki a mozesben...

Meddig hordtatok ki a mozesben a babatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig. Nem volt nekik.
2009. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem is tudom, milyen régen láttam utoljára mózeskosarat?... Talán 20 éve?...
2009. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Néhány napig :) De pár hetes koráig jó lehet, amíg nem kell Neki nagyobb hely.

Rég nem láttak ilyet az előző kommentelők? A lányomé még az enyém volt annak idején...


Sokkal jobb, mint az egészségtelen testtartásra kényszerítő modern babahordozók. Utána lehet olvasni a neten is, hogy 1 óránál tovább semmiképpen nem javasolják, autóban utazáskor használva is szüneteket kell(ene) tartani. Sokan pedig babakocsival is ilyenbe teszik a Piciket :(

A mózeskosár alja viszont vízszintes, és az első hónapokban az az egészséges!

2009. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi még használjuk, 2 és fél hónapos a lányom. Aki 20 éve nem látott mózest, nézzen be egy bababoltba, a mai babakocsikhoz lehet kapni mózest, ill. már autóba beköthető is van, ami megfelel az új uniós szabványnak. Mi is ilyet használunk. (Jané babakocsink van)
2009. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónapos koráig használtuk,akkor már szeretett üldögélni, így kicseréltük a sportrészre, ami 4fokozatba dönthető. Ha aludni akar akkor majdnem teljesen elfektetem, ha fent van akkor meg ülve nézelődik.
2009. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nálunk Romániában a piaci székely árusoktól rendelt igazi régifajta szép mózeskosarat a múltkorában egy kolléganőm. Én is úgy tervezem, hogy inkább mózeskosarat veszek, mint hordozót. Az első pár napban még aludni is tud benne, ha ne adj Isten addig nem lenne összerakva az ágya. Én amúgy is régiségmániás vagyok :)


16 hetes kismami

2009. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajj, nem olyan fonott mózeskosárra kell gondolni!! Nekünk is van a babakocsihoz és nem is olcsó mulatság, ám! Külön lehet megvenni mert extrának számít. Mi nagyon szerettük, kb. 4,5 hóig használtuk utána elég szűkös volt már.
2009. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Babakocsi mózesében sétált 5,5-6 hóig, mikor már nem fért bele, a sportrészbe tettem fektetve 6 hósan, 7 hósan ültetve.
2009. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hós koráig használtuk, mert csak addig fért bele. 5és fél hós korától néha meg kellett emelni a fejrészét a mózesnek, hogy kilásson.
2009. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!