Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit ihat egy baba a...

Mennyit ihat egy baba a Mecsek bébi teából?

Figyelt kérdés
Most 5 hetes, anyatejjel táplálom. 1 dl-t ivott meg a mai délután. Én nem találom soknak. Ugye nem tévedek?
2008. máj. 26. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Ha szoptatsz, akkor minek a tea? Csak lemosod a védőréteget a beleiről. Nem kell az neki, ha igény szerint szoptatsz!
2008. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom is anyatejes, kamillateát iszik, napi 1-2 decit (előfordult már, hogy lement 2,5 deci) mikor mennyi esik jól neki. Arról pedig ne nyissunk újra vitát, hogy teázhat-e a baba, döntse el az anyuka, hogy ad-e neki. Attól, hogy valaki teáztat se nem buta, se nem felelőtlen és főleg nem rossz anya.

Jó babázást!

2008. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam imádja a Mecsek teát!alig tudom az üveget kivenni a kezéböl!:-)napi szinten megiszik 2-2.5dl! pontosan ma kérdeztem meg az orvosunkat hogy ihat-e ennyit a picim!A válasz:igen csak ne cukrozva!nagyon figyelni kell ennél a teánál mert nagyon hamar megromlik!mindig frisset fözzél neki!

Minden jót!

2008. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
Én nem azt mondtam, hogy buta, csak felesleges, ha van tej. Ide véleményeket kell írni. El kellene gondolkodni azon, miért is dühít Téged ez annyira!:) Én sosem leszek ideges, akármit olvasok is.
2008. máj. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!