Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért remeg babám keze délután?

Miért remeg babám keze délután?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem, hogy 7 hónapos babám keze elkezd remegni, de csak az uzsonna evése közben és csak az egyik keze.Egész nap lesem a gyereket ,de máskor nem láttam semmi ilyesmit csak du 3.30-kor.Eszik két kanállal elkezdi a remegést,és kb a felénél hadja abba.
2008. máj. 26. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mutads meg orvosnak! Nem akarok ijesztgetni, főleg hülyeségeket mondani, de én úgy tudom enyhefokú epilepszia is okozhat ilyen tüneteket. A kisroham pár pillanatig tart és olyankor szinte kikapcsol az mber.Elbambul, remeg, majd folytataja az előző tevékenységet. Remélem a babádnak semmi ilyen komoly baja nincs, de én feltétlen elvinném dokihoz, csak az ő véleménye tudna megnyugtatni.
2008. máj. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!