Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy három hetes babával el...

Egy három hetes babával el lehet menni a strandra ha egy fa alatt a hűvösben leszek vele?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Én nem mennék ki ilyen picikével.

2009. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit macerás szoptatni, meg tisztába tenni, nem?
2009. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Én se mennék.
2009. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
én kivinném, miért ne? a jó levegő nem árt. csak kend be naptejjel, és árnyékban legyetek. 4 hetesen elvittem a lányomat egy rendezvényre, 5 hetesen voltunk strandon. szoptatás szerintem természetes dolog, én azt simán megoldottam, pelenkázáshoz bevittem a mózeskosarat és abban tettem tisztába. szerintem, ha úgy gondolod, h a babád bírni fogja, vidd el nyugodtan.
2009. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Menjél nyugodtan, a tisztába tétel nem gond, én a minap a Városligetben tettem tisztába egy padon a kislányom.

Szoptatáshoz meg letakarod magatokat.

Nem jó ha bezárkózol a baba miatt!

2009. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Én ekkorával nem mennék még strandra. Egyébként te sem éreznéd jól magad :(


Naptejet sem szabad még kenni ekkorka babára. Egy hete még újszülött volt...

2009. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Három hetesen gyermekvasutazni voltunk. Szoptattam a vonaton, az állomáson és a réten. Tettem tisztába a réten és egy vendéglőben a mellettem lévő széken.

Ha erre van igényed, menj. Ha nagyon meleg van, keress egy hűvösebb zárt teret, sokszor szoptasd meg, nehogy kiszáradjon.

Takard be egy pelussal, mert a fa alatt, az árnyékban is támadnak az uv sugarak. Mi babe 30as naptejet használunk egyébként, ezt is kenheted rá szerintem, de kérdezd meg róla a védőnőt.

2009. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
A baba lemondásokkal jár, ezt még fogantatás előtt végig kell gondolni, különben jön a gyermekvasút és tsai
2009. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Én nem mennék még vele csak 1-2 órára, sétálni, védve naptól és széltől.
2009. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Ebben a rohadt melegben nagyon átforrósodik a kis teste, ami nem jó. Ne vidd még, hidd el többet árt még neki mint gondolnád.
2009. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!