Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Nurofen szuszpe...

Használ valaki Nurofen szuszpenziót fogzásra?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésünkben azt adtunk be babánknak, már 2 hete nyűglődik a felső fogaival. A homeos bogyók már nem jönnek be, a Dentinox semmit nem ér, és ma többször is szegénykém keserves kírásban tört ki, látszik rajta, hogy szenved! Van valakinek tapasztalata a Nurofennel? Vagy mit próbáljunk még?
2009. aug. 17. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Mi is így vagyunk.Végül én is a nurofennél kötöttem ki, mert nem tudott elaludni sem és nálunk sem ér semmit a dentinox, max nappal.Doktor néni azt mondta hogy lehet adni, de felváltva a géllel, és panadollal. Azt is mondta hogy függőség nem alakulhat ki, de én is csak akkor adom ha már tényleg annyira szenved, csak végső esetben.
2009. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Adsz neki Panadol Baby-t is? A Dentinox nála nappal sem jön be, persze időnként kenem, ha már egyszer megvettük, de ügyesen lenyalogatja, és kész.
2009. aug. 17. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Még nem adtam, de megvettem. Olyan 3 hete volt így hogy ennyire szenvedett, de kb 2x kellett a nurofen. Nappal csak altatásnál kenem be neki, úgy hogy nagyon bemasszírozom az inecskéjébe. Most már kijött a felső rágófogak egyik oldala, kicsit nyugodtabb. Remélem nektek is hamarosan jobb lesz.
2009. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is remélem. Köszi a választ!
2009. aug. 17. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Én a Panadolt adtam mindkét fiamnak.

Finomabb, mint a Nurofen!

2009. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!