Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor és mennyit alszik...

Hányszor és mennyit alszik napközben 9 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam általában kétszer alszik: délelőtt fél órát, délután egyet. Szerintem ez nagyon kevés, de egyszerűen nem tudok vele mit csinálni, egész nap pörög, mászik, feláll, stb...
2009. aug. 17. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

3 hós kora óta ez van, én sem tudok vele mit kezdeni: napi 2-szer alszik, és időtartamra jó, ha az egyik az 1 órát megközelíti. Ált. fél órát, de van, hogy kevesebbet. És gyakran csak egyszer egy nap! Össz. 9-11 óra az éjszakaival együtt. Ahogy írtad, amúgy minden rendben. Nekünk azt mondják, milyen nyugodt, kiegyensúlyozott baba, az orvosok, idegenek meg, hogy "jé..ennyi idősen már ezt is tudja...", szóval szerintem minden rendben.

Az már nagyon jónak számít nálunk, ha nappal úgy alakul, ahogy írtad és éjszaka csak 1-szer ébred fel. Igaz, így nem sok időnk jut a háztartásra, magunkra egyáltalán nem, de sokan megcsinálták már ezt, nagyszülői...stb segítség nélkül, ez is csak "elmúlik". Találjuk meg a szépet benne, vissza nem jövő pillanatokat! Mást nem is lehet tenni!

Nekem valaki azt írta, aki hasonló helyzetben volt, és én hiszek neki, hogy ahogy nő a baba, könnyebb lesz. Én is ezt tapasztalom, ahogy fejlődik, okosabb, egyre jobban megért mindent.

2009. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kétszer másfél órát , d.e és d.u. De van hogy az egyik csak fél órára sikerül:)
2009. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Reggel felébred eszik aztán még pici alvás, kb 1 óra, tízórai után játék, aztán alvás 2 óra. Utána ebéd, játék és délután még 1 óra alvás. 7-kor fürdés 8-kor már alszik. Az éjszakát átalussza 6-kor ébred.
2009. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de. fél óra, ebéd után 1-2óra. este 7-7.30 körül alszik, reggel 6 körül kel, éjjel 1-2x felkel. Holnap lesz 9 hónapos:)
2009. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom 9.5hós,általában 6.6:30körül ébred,10körül alszik 1-2órát,kb.ebédig.Aztán 3körül is alszik 1-2órát,este 9körül megy aludni,1szer ébred éjjel iszik és alszik reggelig:) az enyém is pörög egész nap,nincs nyugodt pillanata,kivéve mikor alszik :)
2009. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

9,5hónapos a fiam

reggel 5:20-6körül kel,majd 9-930körül alszik 1-1,5órát,néha nagyon ritkán 2.majd ebéd után olyan 13-14óra körül a délelőtti függvényében 1,5-2órát alszik.majd 7körül fürdés,és max 8kor már alszik.ő is csak inni vagy cumiért ébred meg

2009. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma 9 hónapos a kisfiam,

normális esetben délelőtt 1 órát alszik,délután pedig 2 órát.

Nálunk is sokszor felborul a nap,mert túlpörög a sok leül/feláll/leguggol-tól

2009. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!