Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi vált be fogzásra?...

Kinek mi vált be fogzásra? Még csak most kezdjük, de néha nagyon nyűgös szegénykém.

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

nálunk csak Nurofen.

ha üvöltve sír, akkor adom neki.

2009. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
chamomilla vulgaris 15, de ilyenkor rendszeresen adom neki, napi 5 golyót vízben feloldva lefekvés előtt. Már 1 éves a fiam, kint van 7 foga. Ha nem evett (sajnos ilyen is volt majdnem 2 hónapig), akkor dentinox-al kentem be az ínyét evés előtt, úgy elfogadta a kanalat.
2009. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogínyre kenhető krémet vettél már?
2009. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap tudok gyógyszertárba menni, és azt venném ami a legjobban bevált.
2009. aug. 17. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:

chamomilla 15ch+viburcol kúp, néha dentinox gél

A kúpot reggel és este adom 3napig, utána már csak egyszer egy-egy nap, a chamomillát 3-5napig napi 3x5golyó, utána 3-5napig 1x5golyó, utána csak alkalmanként egy-egy alkalommal ha nyügösebb. Éjszakára levendulát csöppentek egy plüssállatkára az ágya mellett.

2009. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Borostyánlánc Vaterán vagy tesz-veszen vettem 2000 Ft-ért. Attól kezdve nem kellett fádalom csillapító. Addig volt próba mindennel. Használtak, de nem szerettem gyógyszerezni a picit, ezért kipróbáltam ezt is, és bejött.
2009. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 18. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!