Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy majdnem két hete a...

Lehet hogy majdnem két hete a fogzás miatt nem eszik a kisfiam?

Figyelt kérdés
Csak pár kanállal hajlandó enni a főzelékből és a gyümölcsből.A tápszert viszont megeszi.Idáig mindent nagyon jól és nagy mennyiségben evett.10 hónapos és majdnem 11.kg de most nagyon aggódóm.Az ételt csk tartogatja a szájában.A fogzástól lehet vagy csak megunta az evést?Volt már valakinek hasonló tapsztalata?
2009. aug. 17. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Először is bármilyen rémisztő, ne aggódj! Mi 9-11 hónapos korig (tehát közel két hónapig) éltünk át hasonlót. Nekem a fiam ez idő alatt 8640 grammról 8340 grammra fogyott. Voltak napok, amikor csak cicizett, kanalat a szája közelébe sem engedett). Hiába nyugtatott a doki és védőnő is, én padlón voltam, hogy mi lesz. Aztán nekik lett igazuk.

Több foga jött egyszerre, és amikor kijöttek (már másfél hónapja) újra elkezdett enni (vagy néha inkább zabálni, szóval mindent bepótolt). Azóta már egy kilót hízott kevesebb, mint 1.5 hónap alatt.

Kitartás, állítólag sok baba van így, hidd el, vége lesz egyszer. A lényeg, hogy bármilyen aggasztó is, ne erőltesd az evést, mert csak megutáltatod vele az egészet.

2009. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató választ és remélem minden megoldódik.
2009. aug. 18. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!