Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ánizsteát adhatok 1 hónapos...

Ánizsteát adhatok 1 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Hasfájós. Se az espumisan, se az infacol, se a mecsek baby tea nem használt neki, a kamillától megy a hasa. Pénteken tölti be az 1 hót, megpróbálom a gripe watert, de lehet, h az ánizs is jó lenne neki. Adhatom? Ha igen, akkor mennyit és milyen gyakran (minden nap), szoptatsok közt? (csak anyatejet kap)
2009. aug. 17. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan adj neki, én is adtam és segített. 2 dl vízhez egy fél kávéskanálnyi ánizs. Én úgy csináltam hogy 1 dl-t ő ivott meg (egész nap kortyolgatta), 1 d-t meg én hogy legyen a tejciben is.
2009. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az édeskömény-tea, és később a Gripe Water volt jó.
2009. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy elsőre drasztikusan hangzik, de nekünk a szélcső vált be. Patikában kapható. Nekem anyukám vette meg, 1 hétig csak nézegettem, nem mertem használni, de nagyon bevált. Napi 3x "leengedem" a pocakját.
2009. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Van szélcsövünk, de azt csak végső esetben vetem be (eddig 2x).

Édeskömény és kamilla van a mecsek teában, a kamilla végülis magában jó neki, csak híg tőle a széklete (folyik rendesen, esetenként végig rajtam..), az édesköménytől nagyokat pukkant de szerintem "tekeri" a pocakját. Eddig csak egyetlen este volt gond az alvással, amikor édesköményes teát ivott.

Szóval, szerintem kipróbálom az ánizst, és reménykedem a gripe waterben, meg az idő gyors múlásában:)

2009. aug. 17. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!