Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érezte már úgy valamelyikőtök,...

Érezte már úgy valamelyikőtök, hogy a babátok soha nem fog rendesen enni, csak a cici kell?

Figyelt kérdés

Mikorra rendeződött??

6 és fél hónapos, 4 hónapos kora óta próbáljuk a kanalazást, a kezdeti gyors sikerek után most csak topogunk. Van egy-két kaja, amit jöhet, de azokból is csak mikro-mennyiségeket. Úgy érzem, szinte a cicizésből él, ugyanakkor már a kezdetek kezdetén megszenvedtem a szoptatásért, közben elhagytuk a tápszerkiegészítést is. Lesz még sikerélményem? Mikorra váltunk ki végre egy étkezést?

Légyszi írjon az, akinél voltak hasonló gondok!


2009. aug. 17. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hónapos és csak anyatejen él.Semmi mást nem fogad el csak a cicit.Még az elején eszegetett pár kanál gyümölcspürét kb.10 hónapos koráig,azóta semmi mást csak tejet.5,5 hónaposan kezdtem el a kóstoltatást.Sajnos segíteni nem tudtam neked,csak leírtam,hogy mi még mindig itt tartunk.
2009. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez is segítség. És azóta sem semmit??? És még mindig van elég tejed?
2009. aug. 17. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
mi 5,5-6 hosan kezdtuk a hozzataplalast, most 8 honapos es meg egyetlen etkezest sem sikerult kivaltanom, pedig mostmar az 5 etkezesbol 3x aok mast is, de mindegyik utan keri a szopit. neha par kanallal fogy, neha semmi, neha(ritkan) nagyobb mennyiseg. a sulya is alig no, nem tudok mit tenni, en mar nagyon unom...barmit teszek, barmit fozok, dobom ki
2009. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is kb így vagyok. Nálunk egy üveges kaja 2-3 napig elég:-))) Ő meg szépen elélne barackon, almán meg rizsen. Hozzátok képest úgy látom, a mi helyzetünk még okés, meg egyszer meleg van, másszor jön a foga, ennek is betudom. De itt csak olvasgatom, hogy 200-230ml főzelékeket esznek 6-7 hónaposan, ő pedig egész nap nem eszik meg ekkora mennyiséget a szintén 3 étkezésből.
2009. aug. 17. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok.Tejem még van,de már totál kész vagyok a helyzettől.Rajtam lóg szinte egész nap mint egy kis maki,mert ott kell lennem,ha megéhezne és ez már nagyon fárasztó ennyi idő után.Orvos csak annyit mond,hogy minden baba más és vannak ilyenek.Ne aggódj és próbálkozz.El fog jönni a ti időtök is és remélem,hogy minél előbb.
2009. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, h még te bíztatsz engem, holott az én helyzetem a tiedhez képest semmi!! Én is kívánom nektek, hogy hamar megéhezzen a kisbabód!!
2009. aug. 18. 08:44
 7/7 anonim ***** válasza:

köszi,már én is nagyon szeretném ha enne.

remélem,hogy lesz ilyen.

2009. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!