Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pearl Natural ballonban...

Pearl Natural ballonban kapható babavizről milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Csak azért írok, mert minket bepaliztak vele és azt adtuk kisbabánknak kb. 2 hétig. Szerencsére volt egy ismerősünk, aki bevizsgálta. Húúú, hát a pocsolyavíz az udvaron tisztább, mint az. Tele van férgekkel, csírákkal és minden mással, mikroszkóp alatt mintha spenót lenne. A cég meg mossa kezeit.
2009. aug. 16. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a fajtát nem ismerem.De én nem adok nekik babavizet,azt is kezelik valamivel.Vagy teát kapnak,vagy szénsavmentes ásványvizet,de van amikor csapvizet,felforralva.
2009. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jesszus! soha nem hallottam róla, de most már nem is akarok. remélem a babátoknak nem lett baja! az ilyen emberet börtönbe kéne zárni és életük végéig ezt a vizet itatni velük!
2009. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi most Janát használunk, akkor az se jó? Maradjunk a felforralt csapvíznél?
2009. aug. 17. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is Janát használunk, de nem vizsgáltattam be. bízom benne, hogy mivel sokan használják és elég nagy cég, nem merik megtenni, h szart áruljanak. egy ismerősöm megnézette, minden ok volt vele. a csapvizet még én sem iszom meg, nemhogy a gyerekemnek adjam, bár nálunk még szinte fürdésre sem ajánlják a csapi vizet, olyan rossz.
2009. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 18. 21:57
 6/7 anonim válasza:

sziasztok!

én 3 évig ittam a tőlük otthonra rendelt vizet, aminek a minőségével soha nem volt problémánk.

VISZONT a cég ügyintézési, számlázási modora miatt felbontottam a szerződést. elképesztő, hogy mennyire nem értenek a munkájukhoz, összev-vissza töltik ki már a szállítók is a szállítólevelet, így - ahogy velünk is megtörtént - előfordulhat, hogy kiszámláznak egy fél évvel korábbi szállítólevél alapján olyan elmaradásokat, amire nem is emlékezhetsz, és a nálad lévő üres vagy rosszul kitöltött szállítólevél alapjn be sem tudod bizonyítani már, hogy mennyit hoztak és mennyit adtál vissza abban a hónapban.

Lehetetlenség kapcsolatba kerülni velük, legalább ötször ígértek telefonon visszahívást, ehhez képest egyszer sem sikerült három hónap alatt kitalálniuk, hogy honnan eredeztetik a tartozásomat. Jobb megoldást nem találtak, rámküldték a behajtó céget.


Mindenkit óva intek attól, hogy velük szerződést kössön. Sajnálom a történteket, mert a vizükkel tényleg minden rendben volt, és ha maga a cég nem ilyen hanyagul állna hozzá az ügyintézéshez, eszembe sem jutott volna szerződést bontani.


t.

2009. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az üres ballonok árát azóta is várjuk, persze hiába hívogatjuk őket, soha nem hívnak vissza.

Honnan tudod, hogy a vízzel nem volt semmi baj? Ti is bevizsgáltattátok? Merthogy az ízével nem volt baj, csak a mikroszkóp alatt jöttek elő a bibik.

Egy nagy csaló cég az egész. Remélem olvassák még olyanok ezt a kérdést, akik rendeltek tőlük.

2009. aug. 29. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!