Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rá van írva a tápszerre, hogy...

Rá van írva a tápszerre, hogy felbontás után 3 héten belül felhasználandó. Ha nem fogy el, mert esetleg csak napi egyszer-kétszer pótoltok, akkor ti kidojátok 3 hét után?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2009. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha gondosan lezárod ( én visszahajtom többször a tetejét és gémkapoccsal lezárom) akkor szerintem semmi baja sem lesz még 5-6 hétig.
2009. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem szoktam odaadni neki, ki kell dobni, mert ez is tejtermék, tehát romlandó. Max. egy hónapot hagyd állni, de annál többet szerintem semmiképp se. Létezik kis kiszerelésű is, ha jól tudom, akkor érdemes olyat vásárolni.

2009. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem dobtam ki! Kb 4 hét is volt mire elfogyott eleinte egy tápi. Száraz hüvi helyen kell tartani, alaposan lezárva. Nem a babámon spórolok, igyekszem neki mindent megadni, de azért a több ezer forintos hypoallergén tápit nem dobáltam a kukába, mert egy héttel tovább tart!

2009. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ha nem fogyott el beraktam a kávémba,vagy amikor még nem járt le és láttam,hogy nem fogy el odaadtam a nagylányomnak(ő is imádta)
2009. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs amíg nem csomósodik össze. Tedd zárható üvegbe, sokáig jó lesz.
2009. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!