Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pampersnél van egy minden...

A pampersnél van egy minden baba csoda szép verseny amin szavazni lehet, de senki nem tud szavazni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim sorba írnak vissza, hogy nem tudnak szavazni mert ki írja a rendszer, hogy ezen a héten már szavazott. Barátnőmnél is ugyan ez a helyzet. Tud erről valaki valamit? A rendszerrel van gond?
2009. aug. 15. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányom is rajta van de az ismerősök tudna szavazni...Nem tudom mi lehet.....Nekem a g-portál ilyen,nem enged szavazni.......Ott is fennt van a lányom,és nem lehet szavazni..a legdrágább kincs szépségversenyen
2009. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Résztvevők!

Felhívjuk figyelmüket, hogy az azonos esélyek megtartása érdekében egy e-mail címről illetve egy IP-címről hetente egy szavazatot tudunk elfogadni.

Számítógépes rendszerünk ennek megfelelően szűri a beérkező szavazatokat. Köszönjük megértésüket.

A Pampers-csapat.

2009. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló!

Olvasni én is tudok, ismerem a szabályokat, de akkor sem lehet szavazni még két héten egyszer sem egy IP címről sem!

Egyenlő esélyek...Pffff...

Egy naív kismama

2009. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előtted szóló! Akkor a gépeddel van valami gond, nekem sikerült. De esély = a 0-val, úgyhogy én hagyom is a francba.
2009. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a gépemmel van gond, mert többen panaszkodnak, hogy vacakol! Egyszer azt írja, hogy rossz kód, máskor nem jelenik meg a szavazat. Ilyen tempóval hogy lesz többszáz szavazat az én Drágámra? :-)))) Lol

Amúgy esélyek tényleg egyenlők a 0-val!

2009. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos ez van.

Nézd meg hány szavazat lett a négyes ikrekre. Hol érünk el mi annyi szavazatot? Úgyhogy én már feladtam. Ott a kép, azt hiszem 9 szavazat van rajta egy hónapja, én már nem töröm magam. :)

2009. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!