Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindegyik babapiskótában van...

Mindegyik babapiskótában van tojás, és glutén tartalom? 6 hós fiamnak tennék a gyümibe.

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel búzából van, én nagyon meglepődnék, ha nem lenne benne. Egy 6 hónaposban az ilyen még egyáltalán nem való.
2009. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az van rájuk írva,hogy 6 hós kortól!A háztartási kekszben is van.Akkor mivel sűríthetek?
2009. aug. 15. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sűríteni Sinlac-kal tudsz.A legjobb és legtáplálóbb még magába is.Glutén,tojás ,tej mentes.Receptre is felírja a gyerekorvos,mert úgy olcsóbb.
2009. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az van ràirva,igaz,de én sem mertem adni még neki!Sinlaccal csinàld
2009. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon merem adni, de hogy lassan szokj, hetente egyszer egy fél kekszecskét belemorzsolok a gyümibe. Az én kekszem 5 hós kortól adható, a babám 6 hós.
2009. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tescoba vettem glutén mentes kekszet gyerekes csomagolásban van. én azt használom néha.
2009. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bio boltban v. bio részlegen , tescoban a glutén mentes polcon van keksz, igaz nem bio.Kukoricás. Van sajtos tallér is , köles golyo.Süríteni tudsz rizs ,kukorica por, pehelyel.
2009. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezekkel sűríthetsz: krumpli, rizs, kukoricadara, hajdina, köles. H esztek glutént akkor zabpehellyel is lehet.
2009. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!