Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsikrém? Sokat vagy keveset?

Popsikrém? Sokat vagy keveset?

Figyelt kérdés
A kórházi csecsemős nővér azt mondta, hogy jó bőven kenjem a babám popsijára a krémet. Az itthoni védőnőnk pedig közölte, hogy popsikrém alig kell, csak divat. Most akkor mennyit tegyek, hogy jó legyen a babámnak?
2009. aug. 15. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első babát kentem, mint állat, most már alig rakok rájuk, semmi bajuk, szép a bőrük, úgyhogy szerintem felesleges bőven kenni. Van, aki csak napi 1-2-szer keni be és semmi baja a gyereknek. Divatnak tűnik nekem, így utólag (mármint amit az első gyerekkel műveltem...).
2009. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

nekem fogzáskor pirosodik mint állat, kenem de akkor nem használ

ha meg nem piros akkor meg sztem nem kell kenni

nekem rosszul tűri a pelusozást úgyhogy ennyivel rövidítek

csak este kenem és semmi baja

2009. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem...nem szabad nagyon kenni...gondolj csak bele,hogy ha te mondjuk egy sebre kensz 1 réteg helyett 5 réteget gyorsabban gyógyul e...amúgy ezek a krémek hámosítanak(lásd bepanthen ) ha lánykád van akár össze is húú h.ülyén fogok fogalmazni...szal össze is forraszthatják a nuniját:S


Lehet lepontozni,de dokitól hallottam:)

2009. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vastagon kenem, a gyógyszertárit, sosem volt még kiütés a fenekén, pirosodik, ha jön egy fog, akkor sudocremmel kenem, 2 napig. Egy éves múlt, (tegnap) :)
2009. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálgasd nektek mi válik be. Én általában Gabit vékonyan. Ha éjjel kicsípte, piros, akkor sudocream. Ha tudom, hogy nemsokára fürdünk, akkor semmi, hagy szellőzzön. Mindig töröld szárazra, az fontos. Nekem mindig van kéznél papírtörlő, csak odanyomom picit a letisztított, nedves felületre. Egyébként is jó "két pelus közt akkor én most kaxizok egyet és pisilek is" balesetekre.
2009. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A kórházban tényleg sokat érdemes használni, mert a magzatszurok nagyon ragadós és nehéz letörölni a pici popsijáról. Később érdemes keveset használni, hiszen ha sok, akkor a pelenka víztaszító rétegét is "elzárja", és nehezebben szívja el a pisit.

2009. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
A 14:52-es Válaszolónak igaza van, kislányoknál nagyon kell vigyázni, hogy a hámosító kenőcstől ne nőjön össze a puncijuk!
2009. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!