Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki októberben szüli meg a...

Aki októberben szüli meg a babáját, miben hozzátok haza?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen kérdés van...

Nem mindegy, hogy 15 fok lesz, vagy -5 fok...

Annyi ruha kell rá, mint rajtad van+ egy réteg.-ez egy állandó szabály.(kivéve ha 40 fok meleg van...)

2009. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagy dilemma nekem is :) Október elejére vagyok kiírva. Arra gondoltam hogy egy body, felé egy hosszú ujjú rugi, és kaptunk egy jó vastag hálózsákfélét, és gondolom így elég lesz. Na meg persze sapka. De még addig átgondolom. Meg hátha látok valami jót és megveszem hogy abban hozzam haza. Mert ha a zsákba teszem bele, akkor nem lehet a hordozóba bekötni rendesen, vagy igen? Első baba lesz, és néha attól is parázok hogy hogy kell megfogni a babát :):) Még soha nem fogtam ilyen pici babát a kezemben :) De szerencsére van aki segítsen. Ha addig lesz ötletem még akkor megírom!

Boldog babavárást!

32 hetes kismami

2009. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tavaly szeptember végén született a kislányom, ez volt rajta:

rövid ujjú body, ujjatlan rugdalózó, hozzá tartozó kiskabátka, becsavarták a plédbe amit vittünk(nem túl vastag) és így tettük be a mózesbe.

Összesen max 3 percet töltött a levegőn, 2 amíg a kórházbaól kivittük a kocsiba, 1et, amíg otthon felvittük a kocsiból.

Nyugi nem fog megfázni! :)

2009. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, a sapit kifelejtettem! Az is volt rajta :)
2009. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tavaly okt.29én szültem,november 1én jöttünk haza.ennyi volt rajta:egy hosszú ujjú rugdalódzó,egy sapi,egy vastagabb lábzsák(bundazsák) és egy kocsipléddel volt +ban betakarva.

de ez tényleg attól függ,milyen az idő.Akkor szép napos idő volt.

2009. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!