Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogok félelem nélkül...

Mikor fogok félelem nélkül sexelni?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam,elég fájdalmas szülésem volt,szanaszét repedtem/befelé is!/,ezért nagyon félek a sextől,pedig jó lenne már összebújni a párommal,nagyon rendes,megértő egyátalán nem sürget,pedig tudom,hogy már szeretné nagyon.Igazán nem is kívánom,de tudom,hogy ez nem normális.Mikor fog ez rendbejönni?
2009. aug. 14. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

eddig nem is csináltátok???

Jaj gondolom hogy félsz én is féltem, nekem meg nagyon nagy és nehezen gyógyuló varratom volt. Amikor eljött az idő hogy "kipróbáljuk" a dolgot még eléggé fájt, na de szex közben semmit, vagy épp hogy csak egy picit. Ettől még lehet hogy neked más lenne, de ha nem próbáljátok nem tudjátok meg. Az a fontos hogy a párod és te is türelmes legyen és szerezzetek be sikosítót. Szerintem nagyon fontos a szex egy kapcsolatban, ne hagyd ezt a részét veszni!Sok sikert!

2009. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én vácummal szültem,varrtak kívül,belül....

azt hiszem 2hónapos volt a fiam,mikor először nekiálltunk.Nem volt olyan szörnyű,mint amilyenre számítottam(itt mindenki riogatott)

vettünk jó minőségű síkosítót,és ugye a meleg víz jótékony hatására(mert a kádban történt) egész elviselhető volt.Nekem az "fájt" volt érzékeny(a mai napig)ha kézzel nyúl oda,de magával a "taggal" nem volt gond.Lehet hogy hülyén hangzik,de én úgy vettem észre,mintha rövidült volna a hüvelyem.Szülés előtt nem éreztem a végét,de most birizgálja.

Csak azt tudom tanácsolni,hogy vágjatok bele,nekem sem volt eleinte kedvem,de tudod,evés közben jön meg az étvágy :-)

2009. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 4 hós a fiam,és nekem is nehéz szülésem volt.Megértelek,hogy félsz,én is így voltam vele.Nem is volt túl jó élmény az "első".És azóta is fájdogál még az elején.De próbáld meg leküzdeni a félelmedet,előbb-utóbb rendeződik minden odabent,és nem fog fájni.(Ajánlom a hosszú előjátékot.)Sok sikert! :-)

2009. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok,köszönöm az eddigi biztatást,de most fogtok meglepődni igazán:a terhesség alatt sem sexeltünk,nem kívántam,meg mindig volt valami ami miatt nem,volt már egy vetélésem,és nagyon féltettük a babát,és veszélyztetett is lettem a 6.hónaptól.És most sem igazán kívánom,pedig tudom,hogy az egészséges élethez hozzátartozik.Lehet valami hiba van velem?
2009. aug. 14. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! nekem 2 vetélésem volt és bár nem voltam veszélyeztett, mégsem szeretkeztünk mi sem egész várandósság alatt. Szerintem nincs veled semmi baj. az, hogy nem kívánod, normális, hisz az előttem válaszolók is jrták. Nálunk az 5. hét után volt az első, hát... én császárral szültem, mégis fájt egy kicsit, szerintem elszokott az izom az "igénybevételtől". HA tényleg olyan türelmes a férjed, mint jrod, nem lesz gond. Az biztos, hogy nem lesz rögtön 100°százalékos, de lesz még jobb is. Igyál 2 korty vörösbort és hajrá. Lassan, finoman. A férjed már valószínüleg nagyon kíván és ha talán nem is nézel ki úgy, mint azelőtt, neki te vagy a legtökéletesebb. Sok sikert, és ha lehet, jelezz viszza. Szorítunk!!!!
2009. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mintha csak magamat hallanám, ugyanez volt a helyzet velünk. Terhesség közben is és utána is. Azt hiszem 4 és fél hónapos volt a fiam, amikor megpróbáltuk. És az első alkalommal "be sem tette", csak kézzel izgatott. Nem mondom hogy fájt, de olyan jó sem volt. Gátmetszéssel szültem és szerintem szűkebbre varrtak /ha egyáltalán van ilyen/ vagy nem tudom, de kényelmetlen volt és szűk voltam, pedig már be voltam izgulva rendesen. Próbáljátok meg, csak ne izgulj, mert attól még rosszabb lesz. :)

Sok sikert!!

2009. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon arik vagytok!!!!Köszike!Szerencsére az alakommal nincs gond 53kiló vagyok,170centivel/és most nagy cicivel/és mindennap edzek/személyi edző vagyok/.Vörösbort nem merek inni,mert még szopizik a kincsem.Szóval mégegyszer köszike a bíztatást,jó tudni,hogy nem vagyok egyedül ilyen gondokkal.Esetleg lakik valaki Dunakeszi közelében?Jó lenne összejönni dumcsizni.
2009. aug. 14. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
12:18-as vagyok. Sajnos nem lakom Dunakeszi közelében, nekem viszont korántsem olyan tökéletes az alakom mint neked. +12kg felesleggel küzdök és mindig csont sovány voltam, van valami jó tanácsod, mit tehetnék. Sajnos az intenzív tornát, futást nem bírja a szívem, az ízületeim. köszi.
2009. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!