Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » C&A ba milyenek a babaruhák?...

C&A ba milyenek a babaruhák? MInőség, ár? Megéri a dmes kupont felhasználni? M

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretek ott vásárolni, szerintem nagyon jók. Csak arra vigyázz, hogy az ottani méretek a szokásos méretezésnél egy számmal nagyobbak, vagyis pl ha a gyerek 80-t hord, akkor abból elég a 74-es.
2009. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is szeretem a C&A-t.Jó minőségűek a ruhák,és szépek is.:-)

2009. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jók a ruhák, kuponnal meg főleg érdemes ott vásárolni. Sajnálom, hogy nekem már nincs több kuponom :-((
2009. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Árban milyen.esetleg éldát tudtok mondani. csakj azért kérdem mert a legközelebbi ilyen bolt, tőlünk 50kmre van és hogy érdemese bemenni.
2009. aug. 14. 10:17
 5/9 anonim ***** válasza:

mindig vannak akcióik.pl rövid ujjú/ujjatlan bodyk 790.-

napozók voltak 1490.-(most azok is olcsóbbak).Viszont az aktuális új áruk viszonylag drágák.De én kuponnal vettem egy nagyon szép meleg belül bundás,kívül olyan hasított bőr utánzású "pilótás" téli kabátot.Most olyan 74es méretet hord,de a kuponnal max 92est lehet venni,így gondoltam télire jó lesz majd.Ennek eredeti ára 6990.- de így 50%al nagyon megérte.

Ha ilyen messze laksz,mindig inkább akkor menj oda mikor szezonális kiárusítás van(nyár ősz tél végén)

A méretek változóak.Pl a 68body nagyobb volt,de a 80napozó a 70cm fiamra épphogy jó volt.De azt úgyis látod,hogy miből mekkora kell :-)

és nem mindegyik jó minőségű....vagy lehet hogy pont azt fogtam ki.viszont nagyon szépek,mutatósak.

jó vásárlást :-)

2009. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes, jó minőségű szabadidő ruha (nadrág + kapucnis felső) 2490,- volt a napokban, téli overál 5990-6990-ért volt, sapkák 2490-ért (ez nagyon drága szerintem), téli bélelt farmerdzseki 5990, 3 részes rucik (nadrág, póló, mellény) 4490-4990, bélelt nadrág + kötött pulcsi 4990, bélelt nadrág 1990.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, és csak a fiú cuccokat néztem :-))

2009. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jó cuccok vannak, de én a kuponokat tartogatom őszre, mert akkor drágábbak a téli ruhák ugye mint a nyáriak és azt is meg kell venni, de így fele annyiba kerül
2009. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felhasználtam az összes kupont, amit kaptam, sőt még barátnőm is adott, mert ő nem jár abba a boltba. Nagyon jó minőségű és szép ruhák vann, majdnem Brendonárak, de a kuponnal tényleg megéri.
2009. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most vettem nagyon jó téli kabátot 5999 ft de kuponnal pedig 3000 ft volt.

néztem együtteseket nadrág+ poló+ mellény 5999 ft

de poló meg nadrág már volt 2999 ft

bodyk tényleg 790 ft lehet venni, de valamikor 2 van ennyiért. de erre az egyre nem váltanám be, csak valami nagyobb értékűre!


Az anyaguk nagyon jók és bírják a mosást. ezeket a ruhákat ami nekünk van a 3 generáció hordja és még simán fel lehet adni.


Mi is 45 km utazunk, mert ott van ilyen bolt. de megéri!

2009. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!