Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hónapos babának...

7 és fél hónapos babának adhatok a tápszerbe kakaót vagy Maci kávét?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor mennyi idős korában adhatok neki?
2009. aug. 14. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán miért akarsz? Nem érsz még rá ilyen szarokkal tömni a gyereket? Inkább adj neki gyümölcsöt, főleg amíg most van friss!
2009. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál! Adok neki gyümölcsöt is képzeld! Nekünk is adtak kakaót ilyen idős korunkban, azért kérdezem hogy most mi a szokás! És olvasom hogy valaki már ad a babájának kakaót és Maci kávét! Vagy mi a szart!
2009. aug. 14. 10:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még 2-3 hónapig várj vele. A miénk is 8 hónapos, tápszeres, és alig várom, hogy már adhassak neki kakaót. Én kivárom az 1 éves kort, tejjel kezdjük, aztán egy kis kakaó. :)


Ha nem eszi a babád a rendes tápszert, akkor inkább most még vegyél neki vaníliásat, az kevésbé viseli meg a kicsi gyomrát, mint a kakaó vagy a kávépor.


Persze ebben a korban már mi is kaptunk feles tejet, kakaót, baja biztosan nem lenne tőle , hacsak nem allergiás a tejre vagy a csokira, de a mostani trend szerint még várni kell vele egy picit. :)

2009. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

szia az én babám 9.5hónapos.2hete adtam neki felesbe tejet...nem nagyon ízlett neki.gondoltam egy nagyon kevés kakaót teszek bele.Így jobban ízlett neki,de fájt a hasa tőle(pedig nagyon kevéske volt,alig volt színe)aztán próbáltam nesqikkel-attól egyenesen megrázkódott.így maradtam a tej és egy nagyon kevéske tejpép(az íze végett)de ezt sem adom minden nap.

próbáld ki,aztán meglátod mi lesz.

2009. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 éves korától adok neki(most 15 hós).Sztem várj még egy kicsit.Szorulást okozhat.
2009. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne adj neki, a kakaó élénkítő hatású.
2009. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs egy ekkora babának "macikávéra"szüksége.Ne aggódj nem fog lemaradni semmiről,ha még nem kap.Türelem!!!

15 hónapos kislány anyukája.

2009. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
2009. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké! köszi! Akkor várok még!
2009. aug. 14. 14:30
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem 5 hónaposan ajánlotta a védőnő hogy tegyek bele nyugodtan, persze nem egy marékkal mértékkel, de az én fiam úgy sem ette meg, úgyhogy nem adok neki.

de gondolom hülyeségből nem mond ilyet egy szakember

2009. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!