Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha bébim nem...

Mit csináljak, ha bébim nem akar szopizni?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos és napok óta csak "félkómában"-közvetlenül alvás előtt vagy után hajlandó szopizni.A hozzátáplálást elkezdtük,mindent megeszik amit adok Neki,de most még úgy csinálom/nám,hogy reggel szopi,délben főzi,délután szopi,uzsonna gyümi,este alvás előtt szopi!De nem nagyon sikerül ezt megvalósítanom!
2009. aug. 14. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyanez a problémánk volt két hete, néha még küzdünk vele, de már sokkal jobb. Szoptatási sztrájk, azt mondta a doktornőnk. Szopizik egy keveset aztán elfordítja a fejét és nekiáll beszélgetni,nézelődni,tornázni. A kanalas kajákat gyorsan kell lapátolnom a szájába, mert különben reklamálni kezd. Minden más érdekli, csak a szopi nem.Nincs türelme szívni,csak amíg jól jön belőle. Csendet szoktam csinálni,félig sötét van, fekvés helyett ülve szopizik, néha kifárasztom és utána próbálkozom. Volt amikor megmértem mennyit szopizott, és egész nap 4dlre valót. Akkor vettem tejpépet és sinlacot,és azt tettem a főzelékbe,gyümölcsbe hogy meglegyen a tejalapú kaja. Sajnos sokmindent nem tudunk tenni, majd "visszatérnek" egy pár hét után. A tejtermelésemet fejéssel tartom fent, mert nekem csak az egyik cici termel, a másik selejtes :o)

Így vagy teszem 1,5-2óránként cicire, aminek eddig sok értelme nem volt, vagy fejek szopi után. Néha a lefejt tejet hozzáteszem a kanalas kajához.Esetleg itt olvasgass egy kicsit.

[link]

2009. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!