Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős kortól lehet...

Milyen idős kortól lehet hosszabb útra vinni a babát autós hordozóval?

Figyelt kérdés
Én 8 hetesen szeretnék vele kb másfél órás autóútra menni vele rokonokhoz. Ott mózesbe tenném át, csak az utazás alatt lenne hordozóban.
2008. máj. 24. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen nyugodtan viheted, semmi baja sem lesz. Ha lehet, időzítsétek úgy az indulást, hogy szopi, büfi, tisztábatevés stb után alvásidőben menjetek. Átalussza az utat és nem lesz semmi gond vele. Ha mégis felébredne, végülis a kocsiban is megszopiztathatod.

Jó utat!

2008. máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 3 hetesen mentünk, azóta is megyünk minden hétvégén és nagyon élvezi az utazást.
2008. máj. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.Mink a 7 hetes babával hazautaztunk N.országból.1000km.1 1/2 óra nem sok.
2008. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a négy hónypos babámmal autóztam reggel2 órát és este is 2 órát, az utat majdnem végigszundizta, mégis úgy kifáradt, hogy éjszaka 8-szor bekapcsolt a légzésfigyelő. Én biztos, hogy legalább két hónapig nem viszem hosszú útra. De ez biztos babafüggő!
2008. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!