Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám többnyire a...

3 hónapos babám többnyire a vállunkon csüngve érzi jól magát, és sehogy máshogy nem nagyon akar lenni huzamosabb ideig. Másnak is állandóan ölben lenne a babája, mit csináljak hogy ellegyen a kiságyban, babakocsiban?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fokozatosan szoktattam először pihenőszékbe a kisfiamat, de már egy jó ideje (most 4.5 hónapos), először csak picit raktam le, odaültem mellé, mutogattam neki, játszottunk, de nem kaptam ki rögtön az első nyekergésre. Aztán egyre hosszabb időkre le tudtam rakni, kicsit mindig távolabb ültem, fölálltam. Aztán nagyon megszerette a lógókat, igy le lehetett fektetni is, és fölé tenni a zenélő, egyéb dolgokat, hogy nézze, majd később boxolja. Mindenképp próbálgasd rendszeresen, és ne aggódj, ha kicsit tiltakozik, mert most nincs hozzászokva. 3 hónaposan már simán le kéne, hogy boxolja vagy rugdossa a fölé helyezett dolgokat, igy amúgy is fontos lenne, hogy ilyenekkel is foglalkozzon, ne csak a magaslati kilátással :) A babakocsit nem tudom, nekem mindig utált abban ellenni, csak sétához vagy alváshoz viseli el. Amúgy a kiságyban alszik elejétől kezdve, igy azzal sem volt gondunk. Szóval fokozatosság, és csupa érdekes dolog a babának, hogy megszeresse lent is. Ja és még egy: nekem pl. a földön utált lenni, mert onnan más a kilátás. Ezért vettem a pihenőszéket (használtan, olcsón), az meg bevált. Sok sikert!!
2009. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom ugyanezt csinálja!Ő is 3 hós.Olyan mint egy kismajom úgy csüng rajtam.De nekem még sétálgatnom is kell vele h csenben legyen.Nem tudom mitől van.
2009. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én babám még nincs 3hónapos majd 29.-én lesz csak de ő is a vállon nagyon szeret nézelödni és ott is akar minig elaludni,de én is próbálgatom szoktatni a pihenő székhez meg a kiságyához mert már nehéz fogni
2009. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!