Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumit muszály kor szerint...

Cumit muszály kor szerint választani?

Figyelt kérdés
Mam éjszakai cumit szereti a lányom,de csak azt ami 0-7hónapos korig van. Ami 5-20-ig van azt nem szereti.Jövő héten lesz 7 hónapos.Adhatom neki a régi fajtát addig amig cumizik?
2008. máj. 23. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mért ne?szerintem igen,lehet az kissebb és kényelmesebb neki,nem hinném,hogybaja lenne tőle.
2008. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is hét hónapos, és még mindig a legkisebb cumit szereti. Egyébként vicc az egész, mert azonos formájú és nagyságú cumik közül van olyan, amire azt írták, hogy 0-3 hónapig, és van, amire azt, hogy 3-6 hónapig. De tök egyformák. Na, a fiam még mindig ezeket szereti. Van neki nagyobb is, de nem az a kedvence.
2008. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én is azt hittem hogy butaság, de a lányomnak (2 éves)kezdtek előrefelé állni a fogai ,pedig nagyon szép fogai vannak és rendszeresen mossuk is,és csak addig szívja míg elalszik, napközben soha..Elvittem fogorvoshoz és ő mondta hogy a kissebb cumit erősebben kell fognia a fogsorával ,(kissebb korban ínyével)És ezáltal a fogsor deformálódhat.Váltsatok cumit,mert a kibújó fogacskák elfordulhatnak,és a tejfog vezeti a későbbi csontfogat is.Próbáld meg átszoktatni a korának megfelelő cumira.
2008. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!