Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Suttogó...

Mi a véleményetek a Suttogó című könyvről? Nektek is szigorú napirendetek van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
nem olvastam a suttogót, de nincs szigorú napirendünk. van 1 rendszer az igaz, 15 hónapos a fiam, de ez nem szigorú.
2009. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A konyvet nem olvastam mert mindenkitol csak rosszat hallottam rola. Napirendunk van, de nem szigoru. Amit igyekszek betartani az az eves.

06:00 reggeli

09:30 tizorai

13:00 ebed

16:30 uzsonna

20:30 vacsora

Kozben rengeteg teat iszik, mert imadja. Kozben amikor akar akkor alszik, es amikor ebren van akkor jatszunk, setalunk, fozunk, es elvegezzuk a hazimunkat.

2009. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olvastam a könyvet, nagyon sok jó tanács van benne. Nekem sokat segített. Mindent képtelenség lenne betartani. Nekünk is van napirendünk, szintén nem szigorú, mert teljesen a baba igényeit veszem figyelembe és nem az órát nézem, hogy ezt most lehet vagy nem.
2009. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia.én sem olvastam a könyvet,de okat hallottam róla,sokan dícsérik.Nálunk sincs szigorú rendszer.De igazából ő balálított magának egyett,és mi igyekszünk ezt tiszteletben tartani.az esti fürcsi alvás ami tuti,és mindig ugyanugy van.egyébként hozzá alkalmazkodunk,de ő szépen betartja magának.
2009. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem elso babas anyukanak azert jo tampont a konyv. nagyon sok dolgot ertettem meg belole, viszont nagyon nehez betartani bizonyos dolgokat belole. a napirend otlet mindenkeppen hasznos, de nem a szigorusag a lenyeg
2009. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam, de sok jót nem is hallottam róla. Nálunk a pici alakitotta a napirendet, ami beállt úgy 3-4 hónapos korára azóta nagyjából csak annyi változott, hogy kevesebbett alszik. Jövő héten lesz 15 hónapos.
2009. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Na már megint egy rakás ember, aki félreértelmezi a suttogó módszert, hát gratulálok. Komolyan azon gondolkodom ilyenkor, hogy tényleg ennyi embernek vannak szövegértési problémái? A módszer egyáltalán nem szigorú napirend bevezetéséről szól. Egyszerűen csak arról, hogy ismerd meg a gyereked, és igazodj az igényeihez. De mindegy, nem megyek bele, mert a válaszokból ítélve felesleges. Én elolvastam többször is, és csak tanultam belőle, nagyon is sokat. Van is egy boldog, mosolygós, kiegyensúlyozott 7 hónapos kislányom, aki fantasztikusan jó alvó és evő.
2009. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Én egyetértek 14.29-es válaszolóval. Én is olvastam és sokat tanultam belőle. Ennek köszönhetően már 3 hós koráról leszokott az éjszakai kajáról és átaludta az éjszakát. Ezt a láncetetésnek köszönhetem. És nem szigorú egyáltalán. De kell hogy legyen napirend, mert különben felborul minden. Ha van akkor meg tudsz mihez igazodni. Érdemes elolvasni!

Egy éves a fiam. Reggel 8.30-9 között kell, reggeli. Játék, vásárlás a városban ha kell. 12-13 között eszik és bealszik, alszik 16-16.30-ig, evés, séta stb. Este 20 után fürdés még egy kis játék apával. 21-21.30 között alszik el. Magától a saját ágyában. Ezt mondjuk az Aludj jól gyermekem c. könyvnek köszönhetően.

2009. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvastam, szerintem egy olvasást megér. Van, amit elcsentem belőle, mint ötlet, pl. evés után nem alszunk, hanem ébrenlét és játék van. Napirendünk is van, de nem emiatt, hanem, mert a baba mindig ugyanakkor lett éhes, és kialakitotta magának, olyan, mint egy óramű.... :D Erőltetni semmit nem erőltetek, de szerintem a könyv sem erről szól.
2009. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!