Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 15 hetes, egy hete...

A kisfiam 15 hetes, egy hete kicsit nyűgös,1x2x erősen sírt, azt hittem jön a foga. Szerintetek májgyulladása van?

Figyelt kérdés
Ma voltunk dokinál a vizeletében magas bilirubin szintet állapítottak meg + baktérium. Holnap megyünk vérvételre. Egyébként teljesen egészségesnek néz ki ezt a doktornő is mondta, ha nem viszek vizeletet ez sem derül ki. mire számíthatok?
2009. aug. 12. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Már miért lenne májgyulladása!Csak összeszedhetett egy kis bakteriális fertőzést,de gondolom kapott rá gyógyszert!Adjál neki sok folyadékot,meg enyhe kamillateát,hogy levigye a gyulladást!

Jobbulást kivánok!

2009. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt mondta a doktornő, hogy a bilirubin májjal kapcsolatos, ezért pánikolok ennyire:(
2009. aug. 12. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:

A bilirubin tényleg a májjal kapcsolatos, DE én még nem hallottam, hogy azt vizeletből ki lehetne mutatni.

Ettől függetlenül még lehet, hogy csak én nem hallottam róla.

Az viszont biztos, hogyha komoly probléma lenne (a májgyulladás az), akkor azonnal kórházba utalt volna a doki.

2009. aug. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek,ha komoly a baj akkor most nem otthon ültök.A magas bilirunin szint sok mindenre utalhat,pl.a nővéremnek születése óta Gilbert-szindrómája van,ez is magas bilirubin szinttel jár,nem ihat alkoholt,néha hisztis,de más komoly gondot egyenlőre nem okozott neki,31éves.Néha ellenőrzik neki,volt idő amikor szedett rá bogyókat stresszesebb időszakban,de ennyi
2009. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, majd holnap kiderül.
2009. aug. 13. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!