Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet az ételt...

Miért nem lehet az ételt kétszer mikróban melegíteni?

Figyelt kérdés
Ha nem eszi meg a babátok a már egyszer melegített ételt, akkor a maradékot mindig kidobjátok? (elsősorban az üveges bébiételekre gondolok.)
2009. aug. 12. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Célszerü, mert ameleg ételben elkezdenek mindenféle kórokozok szaporodni és ha mégegyszer melegited, csak rosszabb lesz a helyzet.
2009. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Míg kicsi volt, kidobtam, ha nem ette meg a főzijét. Most viszont előfordul, hogy ujra próbálom. Vagyis kétszer lesz igy melegitve. 9hós. Eddig még baja nem lett, pl hasmenés, hányás,hasfájás. De őszintén tényleg nem kéne, csak a fogzás miatt elég össze-vissza eszik és még válogat is.
2009. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kis főzőedényben melegítem. Ha lehet még a mi ételeinket sem melegítem a mikróban.
2009. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még 1x meg szoktam melegíteni, eddig nem volt baja tőle.
2009. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy szoktam, hogy kicsi edénybe külön melegítek (pl a felét), a többit meg vissza a hűtőbe, így nem vész kárba sem, és újra sem kell melegíteni.
2010. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
A mikrohullámú sütő elpusztítja az étel természetes rezgését, halott anyagot csinál belőle. Felnőttnek sem egészséges, gyermeknek kifejezetten káros. Lusta és türelmetlen embereknek való találmány. De azt csinálsz, amit akarsz...
2010. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!