Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátok hányszor...

1 éves babátok hányszor alszik egy nap és mennyit? Leírnátok egy napotok hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Kislányaimat most próbálom átszoktatni a napi egyszeri alvásra, mert kétszer már nem hajlandóak aludni. Az egyszeri alvásuk pedig nagyon rövid és estére elég nyügösek, mit kellene tennem?
2009. aug. 12. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,

szerintem nem problémázz ezen, minden gyerek más

ebben a korban, még nem tud minden gyerek 5-6 órát ébren lenni, kell egy átmeneti időszak, ami annyit jelent h vannak napok amikor 2szer alszik egy nap, és olyanok amikor csak egy szer

az én kisfiam, kb.10-17 hónapos kora között egyik nap 2-szer aludt (1-1,15 óra), másnap pedig egyszer, délben, kb. 2 órát. Aztán ez magától beállt, most 21 hós, reggel 6-6,30 kor kel, délben lefektetem 2-3 órát alszik. este fél 8-kor fürdés, aztán alvás.

sztem próbáld meg te is egyik nap a két alvást, másnap az egyszeri alvást. Talán nektek is beválik.

sok sikert és kitartást hozzá.

2009. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is egy éves, nála is most van az átmenet. Megpróbálok hozzá igazodni, tehát nem fektetem, csak ha álmos. A múlt héten végig 1X aludt 2,5-3 órákat, most a héten megint napi 2 alvás van 1-1,5 óra. Kicsit nehéz így tervezni a napokat, de hát ez van. Nálad annyiból nehezebb lehet, hogy nem egy tündérről van szó...:) A lányomnál jól működik - főleg a nagy melegekben, hogy napközben is óriási pancsolásokat rendezünk. Na, ez jól kiveszi az erejét és beájul az ágyba...
2009. aug. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 1éves ikreim vannak és attól függ reggel mikor kelnek! van hogy 8kor kelnek akkor délután 1kor elalszanak és alszanak 1órát! szerintem ez nagyon kevés! de ha 6 7 között kelnek akkor alszanak 10fele is meg délután 2 3 fele is!
2009. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2009. aug. 13. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!