Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az igazán jó, csöpögés...

Melyik az igazán jó, csöpögés mentes itató pohár?

Figyelt kérdés

Van egy kétfülü,szilikonos nubynk(dmben vettem)és van egy kemény csőrű nubynk aminek kis rázárható kupakja van.A kétfülűvel az a baj,ha szívja akkor behorpad és egy idő után nem bírja szívni,pedig lenne rajta levegő beengedő nyílás.És ami egyfolytában zavar,hogy a gumija ha tekerem rá elforog ,hiába van retenció neki és egyfolytában engedi a vizet a menetnél.Cseréltem már le a gumit akkor is ilyen.A kemény csőrű is folyik oldalt pedig az még sterilizálva sem volt,és azt nem akarja elfogadni.

13hónapos eltört az egyik cumisüvegünk és már nem szeretnék neki újat venni,szeretném ha pohárra átállnánk.De éjszaka még nem akarom ,mert nappal bár szépen iszik pohárból de kis hebrencs és kapod és magára önti.Éjszaka ezt nem szeretném.Valami tényleg megbízható kellene olyan amiről könnyű a pohárra átállni.Kérlek küldjetek képet is róla ha van ötletetek-linket.

Köszönöm a segítséget.


2009. aug. 12. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
2009. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi Aventest vettünk, nem vagyok elájulva tőle.

A bérmaanyámnak a dm-es bevált.

2009. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Nekünk Nuk Easy Learning van, teljesen bevált, nem csöpög sehol, de a szelepet nem használjuk, a fiam lusti szívni :)

[link]

2009. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!