Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes járókát venni?

Érdemes járókát venni?

Figyelt kérdés

Már lassan 6 hós lesz a kislányom és eddig úgy voltam vele, h nem kell járóka. Van játszószőnyege, én varrtam, elég nagy. Gondoltam az jobb, mert arra mászik, amerre akar a házban. Amúgy pihenőszékben viszem magammal mindenfelé, nem tartottam fontosnak a járókát.

De most, h egyre többet kúszik és forgolódik, lehet, h jobb lenne, ha lenne egy határ meddig mehet?!

Kíváncsi lennék a véleményeitekre, h érdemes-e beruházni rá, és ha igen, meddig fogjuk majd használni?


2009. aug. 12. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is 6 hósak vagyunk. Járókát eddig lett volna érdemes venni,szerintem,mert ha elkezd mászni úgyse marad meg benne.Mi nem veszünk,/bár nem is nagyon férne (panel)/.
2009. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi nemrég vettünk, bár én eddig is feleslegesnek tartottam, de a párom és apám szerint minden gyereknek kell, mert ott biztonságban van. Természetesen nem nagyon marad meg benne. Pedig azért vettük mert amióta mászik esik kel rombol zúz és egy pillanatra sem tudok elfordulni mert máris kis baleset éri. De nem marad meg benne. Arra jó ha pisilni megyek pl. De arra meg betehetném a kiságyba is. Szóval szerintem felesleges. Vannak ilyen nagyon nagy méretűek, talán abban ellenének egy darabig.
2009. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem már ennyi idősen késő! Én a fiam három hónapos korában vettem, de már akkor is nehézkes volt beleszoktatni, most meg már tuti neki se állnék, hiszen már erősen van akaratuk! :)Az elején elvolt benne 1/2 - 1 órákat, most már mióta mászik, max. 10 perc és már jönni is akar kifelé! :)
2009. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem vettem,nem is tervezek,5 honapos.

Jàtszöszönyege van.Illetve egésznap egy helyiségben vagyok vele,kivéve fözni megyek nélküle,azt is akkor ha alszik.

Én vettem volna ha lett volna rà pénzem,de helyette én bébikompot vettem

2009. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig nagyonb bevált, de még csak 4.5 hónapos a kisfiam, úgyhogy ez egylőre hempergőként funkciónál. Szerencsére nem kellett venni, mert még megvolt a férjem gyerekkori járókája, és megcsináltuk úgy csavarokkal, hogy feljebb lehessen tenni a szintjét. Mivel nem szeret a földön hemperegni, mert onnan nem olyan szögből lát, és csak sirt folyton, nekünk nagyon bevált, azóta már forog, és nagy erőkkel pakolássza a játékait :) Szerintem nem vagytok elkésve, mivel a járókat azért járókat, mert abban tud felülni, felállni a baba, ti itt ugye még nem tartotok. Persze meg kell szoknia, de ha elkezd mászni, hidd el, a pihenőszékben és simán a lakásban sem fog csak úgy megmaradni, ha éppen főzöl, egyebek. Én nem hiszek benne, hogy a gyerek mindig mássza csak körbe a lakást, szertnék neki korlátokat is szabni, persze majd kint is játszunk, játszik, de nem egész nap, én mindenképp javaslom. Ismerősömék kisfia most másfél éves, még mindig van, hogy abban játszik. Viszont olyat tényleg ne vegyél, ami emelhető szintes, meg tudjátok magatoknak csinálni nagyobb fajta csavarokkal, hogy feljebb teszitek, igy is horribilis pénz egy járókat. Inkább keress használtat.
2009. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!