Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez a műanyagüveg botrány...

Mi ez a műanyagüveg botrány dolog? Nem tudok róla semmit, most akkor használhatom az Aventet? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

eddig is használták, és fogják is, nem lett tőle semmi baja a babáknak.

Mostanában mindenben találnak kivetnivalót. Lehet, hogy csak az egyik cég akarja lejáratni a másikat.

Ha akkora gondd lenne, akkor levennék a polcokról.

2009. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

én is hallottam erről és olvasgattam sokfelé, így üveg cumisüveget vettem illetve műanyagot Mam márkájút. az polipropilénből készült. Végül is, ha tudtam másfajtát venni miért ne tettem volna...

Úgy hallottam, hogy Mo.-n az avent is mérgező, hát nem tudom... mindenesetre így nem vettem.

37 hetes km

2009. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Avent üvegünk van, imádja a kislányom. Emiatt a hisztéria miatt nem fogom kidobni, amúgy sem olcsóak. Eddig is használták őket.
2009. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
2005-ben született a kisfiam, kezdetektől Aventet használtunk. Lassan 4 éves és semmi baja. A lányom 3,5 hónapos, az ő üvegeit használjuk, persze más cumival. Nem fogom én sem lecserélni. Legalább ebből már megtanult enni:)
2009. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem cseréltem le az Avent üvegeket. Ha káros lenne már bevonták volna a forgalomból.
2009. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!