Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 hónapos kisfiam sajna...

1,5 hónapos kisfiam sajna megszokta, hogy ölben, kézben altatjuk el. Csak ha nagyon beájult, akkor tudjuk letenni az ágyába. Hogyan tudnám leszoktatni erről?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 15:01
 1/5 A kérdező kommentje:

Imádom ölben tartani, csak az a baj, hogy így napközben semmire sem jut időm, és félkézzel elég nehéz bármit is csinálni :)

Ha fennt van akkor is kézben akar lenni, na meg sétálni kell vele és bizony már most 4,5 kg.

2009. aug. 12. 15:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen picinél még nem szabad szerintem a leszoktatást kezdeni, a legtöbb baba ilyenkor nagyon igényli a testközelséget, legalább úgy, mint a táplálékot. Javaslom, ha párod vagy valamelyik családtagod megérkezik, akkor vegye át ő a babát és addig te szabad vagy. Kérj segítséget, 3 hós koráig szükséged is lesz rá! Nyugi később javulni fog a helyzet, de ezt most ki kell bekkelni. Ahhoz egyébként szokj hozzá, hogy a későbbiekben is ritkán tudsz majd valamit egyszerre befejezni. Kitartást kívánok!:)
2009. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4 hós koráig szopin bealudt,kicsit ringattam letettem és aludt.Innentől kezdve ha nem aludt be cicin,csak kézbe volt hajlandó elaludni.5,5 hósan nem engedte magát ringatni,lefekszünk a mi ágyukba,szopizik és baelszik,vagy oldalára fordul simizem és elalszik,várok egy 10 percet,és átteszem a kiságyba.Nekem se volt könnyű,már 9 kg a drága(csak anyatejes).
2009. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem a konditeremre egy darabig nem lesz szükségem :)

2009. aug. 13. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:

17.11-es vagyok. Eleinte én is azt hittem, nem bírom majd az emelgetését, voltak is időszakok amikor fájt is a derekam, de fokozatosan szokik hozzá az ember a dologhoz, az én lányom is már 9 kiló 20 deka. Ez van! :)

Ja és még egy: azért pihenj is néha!:)

2009. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!