Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Angelcare Captiva pelenkevö...

Az Angelcare Captiva pelenkevödör hasznos dolog? Tényleg elzárja a szagokat? Érdemes megvenni, vagy ne költsek rá?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj! a világ legnagyobb butasága! A rendes szemetesed tökéletes a pelusnak! Nem kerül 7-8000-be és a zacsi sem 2-3000 ft hozzá! Ne dobd ki a pénzed! A kuka büdösebb mint a pelus, ráadásul a szemetet mindennap kiviszi az ember!
2008. máj. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem volna ilyet, de végülis nem vettem, mert nagyon drága. Ha nem számít a plusz kiadás, akkor vegyétek meg, mert biztos nagyon jó, de ha azért annyira nem mindegy, akkor tök fölösleges erre költeni, hiszen elég egy fedeles kuka, az is megfogja a szagokat, csak persze gyakran kell üríteni. Én is fedeles szemetest használok kukásszákkal, és nincs kakiszag. Csak amikor kinyitom :)
2008. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!nekem csak azért van,mert olyan légzésfigyelőt vettünk amihez adtak,de én nem vennék ennyiért ilyet.sztem tök fölösleges egy sima kuka is megteszi.Én nem fogok mondjuk venni bele zacsit,mert simán bele lehet rakni a normál szemetes zsákot is.Ha úgy gondolod anyagilag bírjátok vegyél,de sztem nem éri meg,mert meddig használod..két évig...
2008. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is a légzésfigyelőhőz kaptuk ajándékba.Szerintem jó dolog tényleg megfogja a szagokat,de én sem vettem volna meg drága pénzért.
2008. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eleinte sima kukát használtam,de mikor jött a nyár inkább vettem egyet. Nem ezt a márkát,hanem a Sangenic-et és használtam,mert úgy olcsóbb. Már a második gyerekem pelusai kerülnek bele és nagyon szeretem. Mondjuk én nem veszek bele zacsit(2000Ft egy),hanem a normál szemeteszacskót rakom bele, mert ha lecsukom úgysem jön ki a szag.
2008. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én vettem egy sima fedeles vödröt, abba hagyományos kukazsákot, és azt használtam a pelusoknak, hogy ne a konyhaiba dodobáljam.Ha mindennap kiüríted akkor nem lesz büdi.Ja és kösd jól be a zsákot ,mert a kinti nagy kukát szállító emberek elájulnak.
2008. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!