Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hány hónaposan bújt ki...

Kinek hány hónaposan bújt ki a babájának az első foga? Lehetséges hogy az én babámnak hamar kibújik a foga?

Figyelt kérdés

Mert az én babám most múlt 4 hós és nem nagyon akar enni van hogy ordít, de nem kell neki a kaja.

Eddig megevett 150-200 ml között és most örülök ha megeszi a 100 ml.

Tegnap is estefelé nem akart enni csak sírt pedig már kaja idő volt, bekentem neki az ínyét és fürdés után megette a 140 ml tápit!


2009. aug. 12. 13:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Néztem az ínyét, de nem látom hogy meg lenne neki duzzadva!

Inkább olyan fehérkés az ínye alul!

2009. aug. 12. 13:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit korai még a fogacska. Az én lányomnak 7 hónaposan bújt ki az első. Nem lehet, hogy az ennivalóval van gond?
2009. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon szerette a tápit!
2009. aug. 12. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak 8 hónaposan bújt ki az első foga, de utána 1 hét alatt kibújt a következő 3 fogacska is :-)


Lehet,hogy a fülledt, meleg idő miatt nem eszik a babád.

A Dentinox géllel vigyázz (ha azt használtad) mert az lidokaint tartalmaz, amit nem biztos, hogy lehet adni 4 hós babának.

2009. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Igenis létezik a korai fogzás-a lányom 4 hós volt,mikor kijött neki a 2 alsó foga(én például 2 foggal születtem)aztán 3 hónapot vártunk,és sorban jöttek neki a többiek.Most 10 hós,és jön a 9.foga.Ha fehér az ínye,az már a fog is lehet!
2009. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet fog. barátnőm fiának alul kijött 2 foga 2 hónaposan. Komoly, nem?
2009. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak 5.5 hósan bújt ki a két alsó foga. (két hétig semmit nem aludtunk)
2009. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak 4,5 hónpos korában jött ki az első, majd 8 nap múlva a második fogacskája. Most 8 hónapos és már 7 foga van.

Biztosan a te babádnak is a foga jön, az enyémnek sem volt beduzzadva az ínye, csak a kis fehér csík látszott.

2009. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!