Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg lehet már ennyi...

Tényleg lehet már ennyi idősen joghurt, túró és sajt?

Figyelt kérdés
Ma voltam a doktornőnél és azt mondta kezdjem el bevezetni a natut joghurtot,túrót és sajtot a babámnak, aki 6hós mult. 4,5hósan kezdtük a gyümölcsöt,főzeléket, azokat nagyon szereti.
2009. aug. 12. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb 9 hósan kezdtük a joghurtot, satot, túrót. (A hozzátáplálást pedig 5,5-6 hósan.)
2009. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
satot = sajtot
2009. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A én manóm is hat hónapos volt, amikor elkezdtem a főzelékébe reszelt sajtot, túrót tenni. 7 hós volt, amikor csibehusit pároltam, daráltam a főzijébe. Uzsonnára ekkor már joghurtot kapott. Persze, mint minden új dolgot, először csak egy picit adtam, majd egyre többet. Közben figyeltem a reakciókat.
2009. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó hogy írtad a csirkehúst, mert azt is mondta. Kicsit értetlenül néztem rá, de gondoltam csak tudja mit beszél.. :) Idősebb hölgy, nagyon aranyos, imádja a piciket, csak néha olyanokat mond ami furcsa nekem. Pl ez a sajtos dolog. Azt mondta hogy burgonya,répa párolva és turmixolva vagy csak összenyomkodva, abba tegyek sajtot reszelve, vagy joghurtot. Utána próbáljam meg a joghurtot gyümölcsel. Egy kicsit korainak tartom, de gondolom csak tudja a dolgát a doktornő. Azért érdekklődtem mert itt sokan korábban kezdték a hozzátáplálást és hátha van aki szintén ennyi idősen vágott bele ebbe a tejtermékes dologba... Köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 12. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Halgass az ösztöneidre.

Én nem adok tejtermékett ,sajtot stb. 8 honapos kora elött semmiképp.Van aki adja,és a babàja makk egészséges.

Hozzàtäplàlàsrol mindenkinek külön elképzelése van.

Ebben sajnos vagy nem,legjobb ha a szivedre,anyai ösztöneidre hallgatsz!

2009. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!